Kaip išsirinkti tinkamus akinius, kurie yra skirti gerinti regėjimui?

  • Autorius: Guostė B.
  • 2022, Balandžio 14d.
  • 0
  • 5059 Views
kaip issirinkti akinius regejimo gerinimui
Vis daugėja žmonių, kuriems yra reikalingi akiniai. Ši bėda itin paūmėjo tada, kai darbai/mokslai persikėlė į virtualią erdvę ir didžiąją darbo dalį tenka praleisti prie kompiuterių. Tam, kad būtų galima įsivertinti savo regos kokybę, pirmiausiai reikėtų apsilankyti pas akių gydytoją, kuris galės šią analizę atlikti. Po apsilankymo ir turint tikslius duomenis apie regą – galėsite išsirinkti tinkamus akinius.

Kokie akiniai man yra tinkami?

akiniai regos tikrinimuiKaip ir buvo paminėta anksčiau, norint išsirinkti tinkamus ir kokybiškus akinius, prieš juos įsigijant, reikėtų kreiptis į akių gydytoją. Oftalmologai Vilniuje gali jums suteikti savo geriausias paslaugas: ištirti ne tik regėjimo kokybę, bet ir pasiūlyti vertus dėmesio akinių gamintojus bei patarti, kaip išsirinkti sau tinkamus akinius.

Renkantis akinius reikėtų atsižvelgti į tai, kaip akiniai nugula ant jūsų nosies – ši taisyklė yra pati svarbiausia renkantis tinkamus akinius. Taip pat, jeigu jums yra svarbus patogumas, turite atsižvelgti į tai, kad akinių kojelės būtų tinkamai sureguliuotos ir jie patys neslystų iki nosies galiuko. Priešingu atveju teks į kitus žmones žiūrėti pro akinių viršų, o tai yra visiškai nepatogus sprendimas.

Svarbu pabrėžti ir tai, kad akinių rėmeliai neturi dengti akių. Jeigu pasimatavote akinius, o jų viršutinė rėmo dalis uždengia akis, tuomet šie akiniai nėra jums tinkami. Kiekvieni akiniai turi išryškinti ir paryškinti jūsų akis, o ne jas paslėpti.

Į ką atkreipti dėmesį apsilankius akinių parduotuvėje?

Apsilankius akinių parduotuvėje, prisiminkite, jog esate ne vieni, todėl visada galite kreiptis į konsultantą pagalbos. Juk akinius planuojate nešioti išties ilgą laiką, todėl šiame pasirinkime labai svarbu nesuklysti. Net jeigu kyla klausimų ne tik dėl pačių stiklų kokybės, bet ir rėmelių – drąsiai klauskite. Jums konsultantas galės papasakoti apie naujausias akinių tendencijas ir išrinkti jums prie veido kontūrų/akių derančius akinius.

Nereikėtų pamiršti rėmelių žaismingumo! Šiuolaikiniame pasaulyje dominuoja spalvos, tai kodėl gi jų nepritaikius prie akinių rėmelių? Rinkitės tokius akinių dizainus, kurie pridės papildomų akcentų jūsų stiliuje.

SVARBU – akinių stiklai

Jeigu jums yra diagnozuota stipri toliaregystė arba trumparegystė, tuomet norint ją koreguoti svarbu nešioti tokius akinius, kurie turi itin ploną stiklą. Yra galimybė rinktis ir tokius asferinius lęšius, kurie užtikrina natūralų, aiškų regėjimą ir be jokių šviesos atspindžių efektą.
Nevertėtų rinktis tokių akinių, kurie turi storus lęšius. Tai turi nemažai įtakos akių dydžiui, kurį laisvai gali pamatyti aplinkiniai. Tam, kad taip nenutiktų, vertėtų rinktis tokius stiklus, kurie yra su maksimaliu paploninimu. Taip pat jūsų pasirinkti akiniai turėtų būti atsparūs UV spinduliams ir sugerti ryškią mėlyną spalvą. Išsirinkus norimus akinius, įsitikinkite, kad ši savybė yra įtraukta.