Išsigelbėjimas nuo odos suglebimo – be skalpelio

  • Autorius: Guostė B.
  • 2022, Rugsėjo 2d.
  • 0
  • 6874 Views
odos patempimas HIFU REVU CLINIC

Suglebusi veido ir kūno oda visiems pasireiškia skirtingame amžiuje, priklausomai nuo genetikos, gyvenimo būdo bei įvairių kasdienių pasirinkimų. Vis dėlto tikėtina, kad keturiasdešimties sulaukę asmenys daugiau ar mažiau visi yra susidūrę su odos suglebimu įvairiose veido ar kūno srityse. Dažniausiai odos suglebimas pasireiškia akių vokų, žandikaulio, kaklo, žastų, pilvo zonose. Elastingumą praradusi ar akivaizdžiai suglebusi oda ne vieną priverčia kompleksuoti dėl liūdnesniu tapusio žvilgsnio ar nebe jaunatviško veido kontūro. Bet nereikia iškart nusiminti galvojant, kad vienintelė išeitis – chirurgo skalpelis. Žinant priežastis, kodėl taip atsitiko, lengviau užkirsti kelią odos suglebimo progresavimui.

Odai senstant, palaipsniui prarandami du, odos elastingumui itin svarbūs, dermoje gaminami baltymai – elastinas ir kolagenas. Šių baltymų gamyba laikui bėgant taip pat gali pablogėti ir dėl išorinių veiksnių, tokių kaip: ultravioletinių spindulių poveikis, aplinkos tarša, rūkymas ar tiesiog dažnas buvimas cigarečių dūmuose, prasta mityba ar dažnas alkoholio vartojimas. Todėl norint kuo labiau atitolinti senėjimo procesus, visuomet svarbu kūnu bei oda rūpintis visapusiškai.

hifu veido odos patempimas ultragarsuJaučiantiems, kad oda praranda elastingumą ir pradeda glebti, REVÙ CLINIC klinika siūlo inovatyvią ir itin efektyvią HIFU procedūrą. Ji skatina kolageno ir elastino regeneraciją bei tokiu būdu padeda atjauninti odą bei atitolinti jos senėjimą. Veikdama aukšto intensyvumo fokusuoto ultragarso principu, HIFU procedūra yra puikus būdas išvengti intervencinių procedūrų ir turėti patemptą, jaunatvišką odą greitai ir neskausmingai. Ir nors yra įvairių priemonių, žadančių sustangrinti odą namų sąlygomis, bet tiesa tokia, kad tai daugiau prevencinės priemonės. O jau suglebusios odos gydymas namuose gali priminti kovą su vėjo malūnais. Geriausia, jei gydymas pradedamas kuo anksčiau, vos pastebėjus, kad oda glemba ar praranda elastingumą.

Ir nors HIFU procedūra populiariausia ir dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse, jos pagalba REVÙ CLINIC klinikoje galima pagražinti viso kūno odą. Tai ypač aktualu žmonėms, kurie su odos suglebimu susiduria netekę daug svorio ir riebalinės masės. Dažnai tokiu atveju odos suglebimas nebūna toks didelis, kad reikėtų chirurginio įsikišimo, bet sustangrinti odą vis tiek norisi, tad tokioje situacijoje HIFU procedūra gali būti puikus problemos sprendimas. Visais klausimais, susijusiais su odos grožiu ir sveikata, pacientai gali drąsiai kreiptis į REVÙ CLINIC specialistus, kurie visuomet mielai pakonsultuos bei patars, ką geriausia būtų daryti konkrečiu atveju.