Krūtų operacijos – moterims svajojančioms apie gražią krūtinę

  • Autorius: Guostė B.
  • 2022, Vasario 14d.
  • 0
  • 1470 Views
krūtų operacijos
Pasitikėjimas savimi bei aukštesnė savivertė – štai ką moterims suteikia gražios ir stangrios krūtys. Žinoma, įvairiausių veiksnių veikiamos krūtys metams bėgant praranda savo išvaizdą. Visuomet bus manančių, kad tam tikra dieta ir treniruotės padės susigrąžinti norimą krūtų išvaizdą. Deja, bet realybė yra kitokia: gražią ir patrauklią krūtų išvaizdą susigrąžinsite tik plastinės chirurgijos dėka.

Kodėl krūtys praranda patrauklią išvaizdą?

Veiksnių, lemiančių tai, kodėl krūtys netenka patrauklios išvaizdos, yra tikrai ne vienas. Pirmiausia, galima paminėti tokius veiksnius, kaip odos senėjimas, antsvoris, dažni nėštumai (nėštumas apskritai), hormonų pusiausvyros pokyčiai ir t. t. Visų antra, krūtys, kaip ir visas žmogaus organizmas yra „jautrios“ nuolatiniam nuovargiui bei stresui, t. y., nuolatinis nuovargis bei užsitęsęs stresas spartina krūtų senėjimo procesus. Negalima pamiršti ir tokio veiksnio, kaip netinkamai pasirinkta liemenėlė. Kad ir kaip neįtikimai tai skambėtų, netinkama liemenėlė yra rimtas moters krūtinės priešas. Ir, žinoma, dar vienas gan dažnas veiksnys, kurio moterys negali kontroliuoti, – paveldėjimas.

Krūtų pakėlimo operacijos

krūtų pakėlimo procedūraKrūtų pakėlimas arba mastopeksija – tai operacija, kuria siekiama pakelti krūtų kontūrą į aukštesnę poziciją, pakoreguojant krūtų formą, dydį bei atkuriant estetiškai patrauklią krūtų išvaizdą. Pažymėtina, kad nėra universalios krūtų pakėlimo metodikos, o tai reiškia, kad plastikos chirurgas krūtų pakėlimo metodika, atsižvelgdamas į moters krūtų formą, pasmukimo laipsnį bei konkrečius pageidavimus, parenka individualiai. Krūtų pakėlimas gali būti atliekamas be implantų arba naudojant implantus. Jeigu mąstote apie krūtinės pakėlimo operaciją, daug išsamios informacijos apie operacijos eigą, kainas, pooperacinį laikotarpį ir kitus rūpimus klausimus rasite paspaudę šią nuorodą: https://grozioakademija.lt/paslauga/krutu-pakelimas/.

Kalbant apie krūtų pakėlimo operacijas, būtina paminėti, kad mastopekcija yra atliekama tik vyresnėms nei 18 m. moterims, kurių sveikatos būklė leidžia atlikti operaciją, taip pat moteris negali būti nėščia ar maitinti krūtimi. Pažymėtina, kad šio tipo operacijos gali būti atliekamos tik toms, moterims, kurių krūtys nėra labai didelės.

Krūtų didinimas implantais

krūtų didinimo implantaiKaip jau buvo minėta, krūtų pakėlimo operacija gali būti atliekama kartu su krutų didinimu implantais. Implantai suteikia krūtims apimties, o rezultatas pastebimai ryškesnis. Norinčioms pasididinti krūtis implantais, plastikos chirurgas, atsižvelgdamas į moters kūno sudėjimo ypatumus, patars, kokio dydžio bei formos implantus derėtų pasirinkti, taip pat parinks pjūvio vietą. Įprastai pjūviai gali būti atliekami po spenelių aureolėmis arba po krūtimis, t. y., vietose, kuriuose jie bus mažiau pastebimi.

Pažymėtina, kad krūtų didinimo implantais operacija gali trukti apie 2 valandas. Pabudusi po operacijos moteris iš karto matys rezultatus, tačiau kurį laiką tikrai jaus diskomfortą: krūtys bus jautrios prisilietimams, speneliai gali būti nutirpę, pačios krūtys gali būti patinusios ir t. t. Vis dėlto visa tai laikina. Po keleto mėnesių krūtų forma pilnai nusistovės ir jums beliks mėgautis nepriekaištingu rezultatu.