Kiekvienas mūsų svetainėje www.bukimesveiki.lt naršantis skaitytojas patvirtina ir sutinka, kad yra informuotas apie šias svetainės www.bukimesveiki.lt naudojimosi sąlygas:

  • Šios svetainės puslapių turinys yra tik informacinio pobūdžio ir skirtas tik jūsų bendrai informacijai ir naudojimui siekiant skatinti skaitytojus rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata. Portalo turinys gali būti keičiamas be išankstinio įspėjimo. Turint sveikatos sutrikimų arba kažkokių kitų su sveikata susijusių klausimų kreipkitės į savo šeimos gydytoją.
  • Nei mes, nei jokios trečiosios šalys neteikia jokios garantijos dėl šioje svetainėje rastos ar siūlomos informacijos ir medžiagos tikslumo, savalaikiškumo, veikimo, išsamumo ar tinkamumo konkrečiam tikslui. Jūs sutinkate, kad tokioje informacijoje ir medžiagoje gali būti netikslumų ar klaidų, ir mes aiškiai atmetame atsakomybę už tokius netikslumus ar klaidas, kiek tai leidžia įstatymai.
  • Bet kokios informacijos ar medžiagos naudojimas šioje svetainėje yra visiškai jūsų pačių rizika, už kurią neatsakome. Jūs atsakote už tai, kad visi produktai, paslaugos ar informacija, pasiekiama šioje svetainėje, atitiktų jūsų specifinius reikalavimus.
  • Šioje svetainėje taip pat gali būti nuorodų į kitas svetaines. Šios nuorodos pateikiamos jūsų patogumui, kad suteiktume jums daugiau patikrintos informacijos. Jie nereiškia, kad mes pritariame svetainei (-ėms). Mes neatsakome už nkreipiamos (-ų) svetainės (-ių) turinį.
  • Stengiamasi, kad svetainė veiktų sklandžiai. Tačiau neatsakysime už tai, kad svetainė bus laikinai nepasiekiama dėl techninių problemų, kurios nepriklauso nuo mūsų.
  • Kai kurios istorijos gali būti panaudotos iš kitų svetainių. Mes nesame ir niekada nesiskaitysime šio turinio autoriais. Visi šaltiniai yra nukreipti į jo kilmės svetainėnę. Jei esate autorius ir pastebėjote, kad jūsų turinys neturėtų būti ar negali būti paskelbtas šiame tinklalapyje, praneškite mums ir mes pašalinsime šį straipsnį per 12 valandų (pateikite citatą el. paštu [email protected]).

Ačiū, kad skaitote!

Bukimesveiki.lt administracija.