Kiek gali kainuoti neprikaištinga šypsena?

  • Autorius: Guostė B.
  • 2022, Sausio 27d.
  • 0
  • 2040 Views
kiek gali kainuoti neprikaištinga šypsena

Graži šypsena yra geros savijautos pagrindas. Tai suteikia mums pasitikėjimo. Turėdami visus ir gerai prižiūrimus dantis jaučiamės patrauklūs. Be estetinių sumetimų, labai svarbi sveikata. Dantų trūkumas gali sukelti skrandžio nevirškinimo problemų ar skrandžio skausmus. Jei maistas nėra tinkamai virškinamas, rizikuojate, kad trūks vitaminų ir mikroelementų. Tai taip pat sukelia kalbos problemų. Kai nėra kramtymo ar kramtymo refleksų, gali sunykti ir dantenos.

Dantų protezavimo privalumai

Danties audinių pažeidimo priežastis gali būti ne tik kariesas, bet ir mechaniniai sužalojimai bei fiziologinis ar patologinis dantų dilimas. Dantų protezavimas leidžia atkurti pirmines sąkandžio sąlygas, praradusias funkcinę ir estetinę vertę. Šiandieninis protezavimas pagrįstas naujausiais medicinos pasiekimais, naudojant odontologines medžiagas, kurios suteikia itin patvarų ir estetinį efektą. Į kiekvieną pacientą žiūrima individualiai ir siūloma keletą sprendimų dėl naudojamų medžiagų nuo ko priklauso dantų protezavimo kaina.

Technologijų ir žinių pažangos lygis šiandieninėje odontologijoje suteikia plačias galimybes pritaikyti kiekvienam atvejui tinkamą gydymo metodą. Dantų protezavimo veiklos sritys pirmiausia apima išimamų, fiksuotų ir kombinuotų protezų pasiūlą. Išimami protezai yra tie, kuriuos pacientas gali išimti iš burnos einant miegoti, skirtingai nei nuolatiniai protezai, kurie visam laikui tvirtinami prie dantų ar implantų. Kombinuoti protezai – tai sprendimas, apjungiantis abu šiuos protezavimo būdus.

Nuolatinės restauracijos yra geras sprendimas žmonėms, turintiems mechaniškai ar ėduonies pažeistus dantis ir norintiems pagerinti savo išvaizdą. Tai taip pat galimybė pacientams, norintiems atkurti vieną dantį. Tinkamo protezavimo sprendimo parinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip dantų būklė, žandikaulio ir žandikaulio kaulų būklė, burnos higienos lygis. Priklausomai nuo problemos tipo ir masto, naudojame inkrustacijas, lukštus, karūnėles ar tiltelius. Dėl šių protezų jūsų dantys atrodo natūraliai ir gražiai. Tai pačios patogiausios restauracijos, puikiai imituojančios natūralius dantis. Jie naudojami dantims atstatyti, jų formai ir spalvai pagerinti.

Moksliniai tyrimai rodo, kad protezo naudotojas turi tik 25% pradinės kramtymo jėgos, kurią būtų turėjęs savo dantimis. Dėl šios priežasties, esant dideliems dantų trūkumams,pacientams rekomenduojame protezuoti implantų pagrindu pagamintus protezus.