UAB “Henda” – UAB “Henda” www.henda.lt

  • Autorius: Guostė B.
  • 2014 6 gruodžio
  • 0
  • 169 Views

UAB “Henda” – UAB “Henda” www.henda.lt

Aprašymas:

UAB "Henda" (Henriko Labunskio įmonė) savo veiklą pradėjo 1999 metais. Tai viena iš keleto pirmųjų tokio pobūdžio firmų, kuri sėkmingai savo veiklą tęsia ir toliau. Mūsų tikslas – tiekti tik kokybiškas prekes Lietuvos ir užsienio rinkai ir pasiūlyti platų asortimentą bei žemas kainas.

Įmonė aprūpina viešbučius, sanatorijas, sporto klubus ir kitas įstaigas šiomis prekėmis:
viešbutinė mažagabaritinė kosmetika, rankšluosčiai, chalatai, šlepetės, fenai, mažagabaritiniai šaldytuvai, patalus, patalynę, batų valymo mašinas, bagažo vežimėliai, kelnių lyginimo presai, aksesurai viešbučiams, aukštos kokybės švaros, valymo priemonės ir kitos prekės.

Taip pat siuvame užuolaidas, staltieses, siūlome roletus, romanites bei kitus atributus, suteikiančius numatytai erdvei daugiau iškilmingumo, romantikos ir žavesio. Jūsų verslo bei paslaugų teikimo erdves mes padarysime traukiančias dėmesį bei prikaustančias žvilgsnius.

Galime pasiūlyti puikias verslo dovanas: rankšluosčiai, taip pat chalatai, kilimėliai voniai su logotipais, tušinukai, puodeliai ir kiti aksesuarai su logotipais.

Tekstinė tinklalapio versija: Produktai Išsiuvinėjame Jūsų pageidaujamus logotipus ant rankšluosčių, chalatų. Taip pat ir  šlepečių ! Metalinė kėdutė bagažui Dozatoriai, kuriuos galite pildyti patys !! Paslaugos Nerūdyjančio plieno laikiklis Viskas baseinams ir saunoms ! Specialios šlepetės baseinams neslystančiu padu ! NAUJIENA!!!! Padėkliukai kosmetikai &nbsp [..]

Nuorodos:   www.henda.lt   www.onyx.lt  

Parašykite komentarą

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū