Skelbiam karą šalčiui! | Būkime sveiki

Skelbiam karą šalčiui!

  • Autorius: Guostė B.
  • 2010 13 gruodžio
  • 0
  • 111 Views

Sinoptikai šią žiemą pranašauja šaltą ir rūsčią. Šaltuoju metų laiku dažną iš mūsų pradeda varginti sąnarių skausmai, įvairūs uždegimai, sutrinka kraujotaka.
Mūsų senoliai nuo šalčio gindavosi vilnone apranga ir vilnos patalais. Teigiama, kad vilna ne tik šildo, bet ir turi gydomųjų savybių. Sąnarių skausmus senovėje malšindavo kupranugarių vilna, rišama ant skaudamos vietos. Dabar yra galimybė įsigyti kupranugarių vilnos paklotus ir antklodes. Šie gaminiai yra kur kas lengvesni už tradicines antklodes. Be to, jie maloniai priglunda prie kūno ir šildo tą pačią akimirką, kai užsiklojama. Patalai dar efektyviau šildys, jei naudosite vilnos paklotą ir antklodę kartu. O jų galite įsigyti UAB „Interjerų vizija“ parduotuvėje. Čia pirkdami tikrai sutaupysite.
Kadangi dabar taikomos naujausios technologijos, palengvėjo antklodžių priežiūra. Tiek kupranugarių vilnos, tiek šilko antklodes galima skalbti. Ieškantiesiems prabangos puikiai tiks antklodė su natūralaus šilko pluošto užpildu. Šilkas – labai šilta medžiaga, ji maždaug penkis kartus šiltesnė nei medvilnė. Šilko gijelė itin stipri ir elastinga, todėl šilkinė antklodė lengva ir ilgaamžė. Jei esate jautrūs kvapams, šilko antklodė – tinkamiausias
pasirinkimas.
Labai daug įtakos sveikatai turi pagrindas, ant kurio miegame, – čiužinys. Jų būna įvairių rūšių. Čiužiniai su viskoelastu rekomenduojami tiems žmonėms, kuriems šąla galūnės, kuriuos kamuoja sąnarių skausmai. Viskoelasto medžiaga reaguoja į šilumą, todėl prisitaiko prie kūno ir švelniai jį apgaubia. HR putų poliuretano medžiagos čiužiniai puikiai tiks kenčiantiesiems stuburo skausmus. Tokiuose čiužiniuose esančios anatominės zonos pagerina kūno padėtį. Pečių sritis paminkštinta, o nugaros – pakietinta, taigi stuburas turi atramą, todėl miegant jo padėtis taisyklinga. Dėl savo sandaros HR putų poliuretano čiužiniai atstoja masažinį paviršių, tad pagerinama kraujotaka.
Kalėdiniu laikotarpiu pirkdami čiužinį, kuriame yra anatominės zonos, iš „Ergokozee“ kolekcijos UAB „Interjerų vizija“ parduotuvėje, esančioje Vilniaus g. 6, Panevėžyje, dovanų galėsite gauti antklodę ar pagalvę pasirinktinai. Pagalvių asortimentas itin platus, tačiau populiariausios viskoelastinės ir šilko pagalvės. Viskoelastinės itin patogios dėl reguliuojamo aukščio, o šilko pagalvės pasižymi geru oro laidumu, todėl yra ypač mėgstamos žmonių, turinčių prakaitavimo problemų.
Neleiskite sau ir savo artimiesiems šalti! Pasinaudokite prieinamomis kainomis ir švenčių proga padovanokite tai, kas bus įvertinta ir naudinga.

Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū