Seime vyks konferencija „Bendradarbiavimo galia padedant kurtiems vaikams ir jų šeimoms“ | Būkime sveiki

Seime vyks konferencija „Bendradarbiavimo galia padedant kurtiems vaikams ir jų šeimoms“

2019 m. spalio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

Spalio 12 d., šeštadienį, Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus bendrija PAGAVA su Vilniaus universitetu rengia tarptautinę konferenciją „Bendradarbiavimo galia padedant kurtiems vaikams ir jų šeimoms“, kuri vyks Seimo III rūmų Konferencijų salėje. Renginys skirtas aptarti pagalbos kurčio vaiko šeimai aktualijas ir organizacijos 25 metų sukakčiai paminėti.

Konferencijoje bus aptariamos bendradarbiavimo temos suteikiant pagalbą kurtiems ir neprigirdintiems vaikams ir jų šeimoms, analizuojami klausos negalią turinčių vaikų socialinės integracijos iššūkiai Lietuvoje ir pasaulyje. Renginio metu bus pristatyti mokslinių tyrimų projekto „Vaikų su kochleariniais implantais socialinės integracijos iššūkiai Lietuvoje“ rezultatai. Pranešimus skaitys praktikai ir mokslininkai iš Lietuvos, Suomijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų, o savo patirtimi dalinsis klausos negalią turintys jaunuoliai ir jų tėvai.

Bendrija PAGAVA – nacionalinė tėvų organizacija, atstovaujanti kurtiems ir neprigirdintiems vaikams bei jų šeimoms. PAGAVA teikia konsultacijas ir informaciją tėvams, siekia kokybiško sutrikusios klausos vaikų ugdymo, platesnės integracijos, bendradarbiauja su valstybės įstaigomis sprendžiant šių vaikų ir jaunimo problemas.

Video reklama:

Renginio pradžia 10 val.

 

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“, taip pat Seimo „YouTube“ paskyroje.

 

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū