Rankų ir kojų depiliacija - neatsiejamas šių dienų grožio ritualas

Rankų ir kojų depiliacija – neatsiejamas šių dienų grožio ritualas

Rankų ir kojų depiliacija tampa ypač aktuali vasaros metu kai dėvime drabužius trumpomis rankovėmis, ruošiamės į paplūdimį ar norime parodyti savo nuostabių kojų grožį. Plaukais apaugusios kojos nebuvo madingos netgi ir viduramžiais, moterys visais laikais norėjo atrodyti nepriekaištingai ir stengdavosi šalinti plaukus nuo rankų ir kojų pačiais įvairiausiais būdais.

Pats seniausias ir paprasčiausias tai plaukų šalinimo būdas naudojant siūlą. Labai daug laiko reikalaujantis ir ne pats veiksmingiausias būdas tinka tik patiems kantriausiems ir šiuo metu jau nėra toks populiarus nes yra daug greitesnių ir veiksmingesnių būdų šalinti plaukus nuo rankų ir kojų.

Depiliacijos būdai

Kokį depiliacijos būdą pasirinkti jums gali patarti ir atlikti profesionalai salone EPIL Vilniuje. Svarbiausia į ką turėtumėte atkreipti dėmesį yra tai, kad depiliacijos metu būtų pašalinami plaukai kartu su šaknimis tai reiškia, jie neataugs ilgą laiką. Su modernia įranga atliekama depiliacija užtikrina, kad proceso metu elektros impulso pagalba suardomi plaukų folikulai todėl plaukai nebeatauga ir jūs galitė džiaugtis lygia oda.

Grožis ne tik moterims

Šiuolaikiniame pasaulyje kai grožio kultas įsigalėjęs įvairiose gyvenimo srityse tiek tarp moterų tiek ir tarp vyrų, gyvenimo tempas toks intensyvus ir nuolatinėms plaukų šalinimo procedūroms nebėra nei laiko nei noro, belieka tik depiliacija – plaukų pašalinimas visam laikui.

Depiliacijos priemonių gausa verčia mus ieškoti vieno universalaus būdo plaukams ant rankų ir kojų panaikinti. Juk nenorime kiekvieną kartą būti tie laboratoriniai triušiai ant kurių išbandomos kosmetinės plaukų šalinimo priemonės. Todėl geriausia kreiptis į tuos kurie apie plaukų naikinimą nuo odos ir depiliaciją žino viską.

Norime, kad plaukus pašalintu be skausmo, išvengtume šalutinio poveikio, infekcijų rizikos, rekomenduotų kaip prižiūrėti odą po to. Ilgalaikis plaukelių pašalinimas iš odos nėra mitas, tai įmanoma pasiekti atlikus depiliaciją keletą kartų toje pačioje rankos ar kojos dalyje. Tai nėra pigi paslauga tačiau ji garantuoja, kad galėsite mėgautis ilgalaikiu efektu, švelnia ir lygia oda be plaukelių ir nebereikės vargti su skutimosi peiliukais ar vašku kas dvi savaites taip kaip buvote įpratę daryti iki šiol.

Video reklama:

Ko nepadarysi dėl grožio

Vardan grožio ir patogumo pasistengti verta, jūs tai žinote. Gal tai ne pati maloniausia dalis bet pakentėti galima. Jei dirbate su mada, reklama ar grožiu susijusį darbą kuriame tenka demonstruoti kūną, estetinė išvaizda turi būti be menkiausio trūkumo. Sveikas ir tobulas kūnas yra visų mūsų siekiamybė, nesvarbu kokio storio ir kokios spalvos jūsų kūno plaukai, po 5-6 depiliacijos procedūrų viskas pasikeis iš esmės, apie nereikalingus plaukus ant rankų ir kojų pamiršite visam laikui.

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū