Puiki vieta vestuvėms garsėja išskirtiniu maisto meniu

Viena svarbiausių ir įspūdingiausių gyvenimo švenčių yra vestuvės, todėl labai svarbus akcentas bus koks maistas vestuvėms bus patiekiamas. Šios šventės svečiams rekomenduotina rinktis žinomos virtuvės šefus, kurie garantuos, kad ant šventinio stalo puikuotųsi tik kokybiškas maistas, pagamintas iš šviežiausių produktų. Jums pageidaujant, gali būti patiekiami karštieji patiekalai, įvairios salotos, vieno kąsnio užkandžiai ir užkandėlės. Taip pat galimas ir vegetariškas ar veganinis maisto meniu, specialiai paruoštas tiems vestuvių svečiams, kurie netoleruoja įvairių produktų (pvz. laktozės, gliuteno, riešutų ar kitų medžiagų) ar pageidauja maisto be alergenų. Taip pat galimos įvairios egzotiško maisto variacijos, pvz. jūros gėrybių asorti ar Azijos virtuvės skoniai. Šalia maisto yra siūlomi rinktinių tauriųjų gėrimų ir vynų kolekcija, įvairūs karšti ir šalti gėrimai. Mažiausiems šventės dalyviams bus paruoštas specialus užkandžių ir saldumynų stalas, kur jie galės rasti tai, ką mėgsta.

Pasirinkę restoraną l’Artisan savo šventei, jūs tikrai nustebinsite ir palepinsite savo svečius gardžiais patiekalais bei profesionaliu aptarnavimu. Jie tikrai įvertins šią romantišką vietą Kauno senamiestyje. Ši vieta yra strategiškia labai patogi, todėl davus santuokos įžadus Rotušėje, bus nesudėtinga atvykti į šventės vietą, nes restoraną nuo Rotušės skiria tik 50 metrų atstumas. Jums pageidaujant, santuokos ceremonija gali būti suorganizuota ir restorano ar viešbučio erdvėse.

Šventės metu galite rinktis šokių aikštelę po atviru dangumi viešbučio lauko terasoje iš kurios atsiveria nuostabūs Kauno senamiesčio vaizdai. Jūsų patogumui, galima nakvynė jums ir jūsų svečiams bei vėlyvieji šventiniai pusryčiai. Tuomet turėsite galimybę ilgiau pasidžiaugti savo švente kartu su jais ir smagiai praleisti laiką, nesijaudinant dėl jų komforto.

Laisvos datos sparčiai tirpsta, todėl suskubkite rezervuoti jaukią vietą savo svarbiausiai gyvenimo šventei.

Mielas skaitytojau, jei neradai turinio kurio ieškojai – parašyk mums apie ką norėtum sužinoti daugiau (el. paštu biuras@bukimesveiki.lt arba Facebook’e) ir mes būtinai į tai atsižvelgsime. Siekiame kurti aktualų, kokybišką ir naudingą turinį visiems mūsų lankytojams. Ačiū, kad daliniesi! 💓

Turinys pagal kūno dalį:

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy