Plaukų priežiūra pavasarį

Gražiai atrodyti privalome kasdien – teigia garsus Italijos stilistas Franco Battaglia. Net 35 metus aktyviai dirbdamas aukštosios mados pasaulyje, jis visada ieško geriausio sprendimo, kuris garantuotų, kad jo klientų plaukai išliktų sveiki. Stilistas Franco Battaglia priėjo išvadą, kad profesionalios plaukų priežiūros linijos produktai gali padėti išspręsti plaukų problemas.
Nauja pagal pažangiausias technologijas pagaminta FRANCO BATTAGLIA PROFESSIONAL plaukų priežiūros linija skirta padėti spręsti įvairias plaukų problemas namuose.
Sustabdykite plaukų slinkimą su FRANCO BATTAGLIA PROFESSIONAL!
Plaukų slinkimą sumažina atstatomoji plaukų priežiūros linija : Stipriausiai veikia plaukų slinkimą mažinančios ampulės, kurias naudojant grąžinamas gyvybingumas plaukų svogūnėliams, skatinamas plaukų augimas. Dėl sudėtyje esančių amino rūgšties cisteino, alaus mielių, mentolio, ankštinio pipiro ekstrakto skatinama galvos odos mikrocirkuliacija. Siekiant maksimalaus rezultato plaukų ampules rekomenduojama derinti su šampūnu, mažinančiu plaukų slinkimą.

Apsaugokite savo plaukus nuo kenksmingo saulės spindulių poveikio su FRANCO BATTAGLIA PROFESSIONAL!
Jei planuojate ilgą laiką būti saulėje, būtina pasirūpinti plaukų apsauga iš anksto. Pasiimkite su savimi dažytų plaukų spalvą tausojančią emulsiją ir purkškite ant sausų plaukų. Dėl joje esančio apsauginio UV filtro, avižų ir kivi ekstraktų ji ne tik apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, bet suteikia plaukams blizgesį, gyvybingumą ir glotnumą, tausoja spalvą. Saulėje išvargintus plaukus plaukite su švelniu kasdienio naudojimo šampūnu.
Dažytiems plaukams reikia skirti ypatingą dėmesį, kadangi dažyti plaukai yra ypač gležni ir trapūs, juos saulė dar greičiau pažeidžia. Dažytų plaukų priežiūros linija padeda išsaugoti dažytų plaukų spalvą ir spindesį, drėkina, maitina, suteikia blizgesio.
Jei plaukai negyvybingi, lūžinėja, praradę blizgesį,nereikia skubėti jų kirpti, nes tik keli lašeliai sausų ir pažeistų plaukų atkuriamojo silikono suteiks jiems naujos gyvybės.
Išsausėjusius lūžinėjančius plaukus puikiai sudrėkins ir atgaivins pažeistų plaukų gaiviklis, kurio sudėtyje yra keratino. Keratinas suteikia plaukams tvirtumo bei padidina plaukų apimtį.

Mielos moterys, sužėrėkite visomis spalvomis, džiaukitės gyvenimu ir skleiskite grožį aplinkui!

Atstovas Lietuvoje UAB „Juara“ Tel.: 8-655-20990
www.juara.lt

Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy