Pavasarį džiovintus prieskonius keičia prieskoniai vazonėlyje

Anksčiau prasidėjęs pavasaris paankstino vaisių ir daržovių asortimento parduotuvėse pristatymą prekybos tinkluose. Lietuviai nuo šiol gali mėgautis ne tik anksti pasirodžiusiais lietuviškais agurkais, bet ir prieskoniniais augalais vazonėlyje, įvairiomis salotomis.
Prekybos tinklo pardavimų duomenys rodo, kad prieskoninių augalų pardavimai, lyginant su pernai metų pavasario pradžia, augo net 35 proc., agurkų – 18 proc., o šviežių ridikėlių ir kopūstų pardavimai išaugo net keletą kartų.
„Pavasarį itin išauga prieskoninių augalų tiek vazonėliuose, tiek fasuotų, pardavimai. Todėl atsižvelgdami į šias tendencijas plečiame šviežių prieskoninių augalų asortimentą. O pastarųjų populiarumo pavasarį priežastis, manau, paprasta – žmonės po žiemos tiesiog ilgisi žalumos. Taigi, džiovintus prieskonius, jeigu tik yra galimybė, keičia šviežiais”, – kalba „IKI“ Viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.
Pasak jo, labiausiai lietuviai pamėgę tokius prieskoninius augalus vazonėliuose kaip bazilikas, čiobrelis, mėta, rozmarinas.
Prekybos tinkle parduotuvėse jau pasirodė ir pirmieji lietuviški trumpavaisiai agurkai bei lietuviškos salotos vazonėlyje. Pomidorais, kaip įprasta, planuojama pradėti prekiauti gegužės mėnesio pradžioje, o pirmosiomis lietuviškomis salotomis – gegužės viduryje. Pavasario pabaigoje parduotuvėse turėtų pakvipti ir braškėmis.

Mielas skaitytojau, jei neradai turinio kurio ieškojai – parašyk mums apie ką norėtum sužinoti daugiau (el. paštu biuras@bukimesveiki.lt arba Facebook’e) ir mes būtinai į tai atsižvelgsime. Siekiame kurti aktualų, kokybišką ir naudingą turinį visiems mūsų lankytojams. Ačiū, kad daliniesi! 💓

Turinys pagal kūno dalį:

Parašykite komentarą

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy