Pasitikime pavasarį

Maitinti nepatariama drėkinti?!

Ką reikėtų atskirti kableliu? maitinti ir drėkinti odą būtina ištisus metus, tačiau šylant orams odai svarbesnė ir reikalingesnė tampa drėgmė. Ir visai nesvarbu, kokio tipo jūsų oda, ir kokio ji amžiaus… Jeigu dar neįsigijote tinkamo kremo, pats laikas atnaujinti savo kosmetinę…

Sausa ar tik netekusi drėgmės?

Daugelis moterų painioja sausą ir drėgmės netekusią odą. Drėgmės netekusi oda gali būti ir riebi. Tokios odos paviršius pleiskanoja, ją tempia, tačiau poros gali būti išsiplėtusios…

Skamba drąsiai, tačiau „Hortus Fratris“ kosmetiką, skirtą jautriai odai, išbandžiusios moterys tvirtina, kad jų oda jau po kelių savaičių iš tikrųjų tapo lygesnė, stangresnė, skaistesnė ir švelnesnė.

Ypač pavasarį sausos ir drėgmės netekusios odos atgaiva – drėkinamieji kremai iš „Hortus Fratris“ linijos. Tai išties veiksmingos drėkinamosios priemonės, kurių sudėtyje yra jaunystės eliksyras – Jericho rožė – gamtos stebuklas. Ji gali gyventi ištisus amžius be vandens ir dirvožemio pakęsdama stiprų karštį ir šaltį. Patekusi į palankią aplinką unikaliai gyvybinga gėlė ima žaliuoti ir skleistis per keliolika minučių. Jericho rožė – laimės, meilės, ilgo gyvenimo ir neblėstančio grožio simbolis.

Taip pat sudėtyje yra paprastojo buko pumpurų ekstrakto dalelių. Paprastas bukas – amžinos jaunystės medis.Jo pumpurų ekstraktas suteikia odai trūkstamos energijos, skaistumo, stabdo raukšlių susidarymą. Apie šio ekstrakto poveikį sakoma: „Prilygsta grožio injekcijai“.

Kosmetika be dažiklių , neparfumuota, pagaminta iš natūralių žaliavų.

„Hortus Fratris“ produktai su Jericho rožių ir buko pumpurų ekstraktais gaminami farmacinėje įmonėje, turinčioje daugiau kaip 50 metų patirties, pagal receptus, šimtmečiais kurtus vienuolių. Tai naujausių kosmetikos technologijų ir senovės išminties sąjunga.

Atstovas Lietuvoje UAB „Juara“ Tel.: 8-655-20990

www.juara.lt

Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy