Pagrindinis www.darveik.lt

  • Autorius: Guostė B.
  • 2014 28 gruodžio
  • 0
  • 97 Views

Pagrindinis www.darveik.lt

Aprašymas: Lietuvos įmonė tiesiogiai ir glaudžiai bendradarbiaujanti su Azijos šalių gamintojais, taikančiais produktams naujas bio ir nano technologijas, efektyviai dirbantiems, sujungiant šiuolaikinio mokslo pasiekimus su senovės rytų medicina."Darveik" užsiima ne tik mažmenine, bet ir didmenine prekyba. Ieško prekybos agentų. Nuolatiniams partneriams taiko įvairias nuolaidas. "Darveik" siekis – aukščiausia produktų kokybė, o kaina priimtina plačiam varotojų ratui. Tuo pačiu Jūs galite surasti produktų ir savo specifiniams poreikiams. "Darveik" konsultuoja įvairiais produktų tiekimo klausimais. Mes visada išsamiai ir konkrečiai atsakysime. Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Raktažodžiai:   darveik, sveikata, grozis, kuno prieziura, spa, pigu, kremas, turmalinas, bio, nano, technologijos, moterims, vyrams, rytu medicina, apatiniai, kojines, nuoolaidos

Tekstinė tinklalapio versija: www.Darveik.lt JavaScript seems to be disabled in your browser.
You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Turmalino riešo diržas Sveikas (-a)! "Fashion" pėdkelnės 300 DEN   Timpos su pašiltinimu ŠIANDIENOS AKCIJOS: 3 prekė(s)

Rodyti

9

15

30

Visi
per puslapį

Žiūrėti kaip:
Tinklelis 
Sąrašas&nbsp [..]

Nuorodos:   www.darveik.lt  

Parašykite komentarą

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū