Naujienos www.alergologas.lt

Naujienos www.alergologas.lt

Aprašymas: Šioje svetainėje rasite informaciją apie alergologijos ir imunologijos gydymo naujienas, patarimus, apie astmą ir alergines ligas, alergenus, vaistus, praktinuis patarimus ligoniams bei gydytojams, taip pat turėsite progą atsakyti į pateiktus sveikatos pasitikrinimo klausimynus

Raktažodžiai:   alerginių susirgimų diagnostika ir gydymas, alerginiu susirgimu diagnostika, alerginiai susirgimai, alergijos gydymas, skiepai, laboratoriniai tyrimai, imunoterapija, ausų, ausu, nosies, gerkles, garklės, plauciu, plaučių, vaiku ligu diagnostika ir gydymas, vaikų ligų diagnostika ir gydymas, profilaktine kudikiu ir vaiku apžiura, profilaktinė kūdikių ir vaikų apžiūra, vakcinos, gimimo sutrikimu diagnostika, gimimo sutrikimų diagnostika, inkstu, inkstų, sirdies ligu diagnostika, širdies ligų diagnostika, alergologija, alergologas, alergija, astma, imunologija, šienlige, šienligė, vaistai, sveikata, alergenai, dilgeline, žiedadulkes, dilgėlinė, žiedadulkės, dermatitas, gydymas, diagnostika, Ar esi pasirengęs mėgautis vasaros malonumais (informacija apie erkes ir jų pernešamas ligas)?
Skiepai nuo erkinio encefalito. Skiepo kaina. Erkės. Mažiausia kaina.
Erkinis encefalitas yra centrinės nervų sistemos liga, kurią sukelia erkinio encefalito virusas. Šį virusą užkrėsta erkė gali perduoti žmogui įkandimo metu. Lietuva, Latvija, Estija – didelės rizikos zonos. Užsikrėsti erkiniu encefalitu galima visoje Lietuvos teritorijoje. Labiausiai liga paplitusi centrinėje ir šiaurinėje Lietuvos dalyje. Laikas nuo erkės įkandimo iki ligos pradžios trunka dažniausiai 1-2 savaites. Praėjus šiam laiko tarpui, pakyla temperatūra, skauda galvą, raumenis. Po kelių dienų šie požymiai išnyksta. Maždaug po savaitės vėl kyla kūno temperatūra ir atsiranda smegenų ir jų apvalkalų sudirginimo požymiai. Ligos išvengti galima pasiskiepijus vakcina nuo erkinio encefalito. Vakcinos efektyvumas 98%.

Skiepytis turėtų miško darbininkai, žmonės, mėgstantys poilsiauti miške, grybautojai, uogautojai, miškingose vietovėse gyvenantys žmonės.

Tekstinė tinklalapio versija: Kontaktai Alerginių susirgimų diagnostikos ir gydymo centras Sėlių g. 64, VilniusTel. (8-5) 275 59 73Faks. (8-5 275 59 73El. paštas: asdgc.aukse@dtiltas.lt Mūsų klinikos darbo laikas:Pirmadienį – penktadienį 10.00-19.00Šeštadienį ir sekmadienį nedirbameJūsų ir mūsų patogumui, atvykstant pas gydytoją, prašome iš anksto registruotis. Naujienos Ar esi pasirengęs mėgautis vasaros malonumais (informacija apie erkes ir jų pernešamas ligas [..]

Nuorodos:   www.alergologas.lt   www.alderonas.lt  

Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy