Moters sveikatai patentuoti „Gentle Day“ higieniniai įklotai

Pasitelkus naujausias technologijas ir gamtos išteklius, tokius kaip turmalino kristalas (dar vadinamas “elektrinis” akmuo), buvo išrasti ir patentuoti šie naujos kartos higieniniai įklotai yra su tolimųjų infraraudonųjų spindulių ir anijonų juostele. Anijonų juostelė stabdo mikrobų plitimą įkloto viduje, naikina nemalonų kvapą.
Kas yra anijonai?
Tai neigiamojo krūvio oro dalelės atomai, susikuriantys gamtoje iš oro molekulių, atsiskyrusių nuo saulės šviesos, tolimųjų infraraudonųjų spindulių ir judančio oro ar vandens. Didelė anijonų koncentracija yra kalnų miškuose, prie krioklių, paplūdimiuose. Įkvėpę jų jaučiamės atgavę jėgas, žvalūs, energingi. Anijonai gali neutralizuoti dulkes, sunaikinti virusus ir bakterijų ląsteles. Kuo daugiau ore anijonų, tuo mažiau jame mikrobų. Populiariausias dirbtinas anijonų šaltinis yra oro jonizatoriai, jie pripildo patalpų orą anijonais, kurie teigiamai veikia žmogaus organizmą.
Tolimieji infraraudonieji spinduliai (IR) yra natūralios, saugios bangos, skleidžiamos visų šiltų objektų, gyvų organizmų, tarp jų ir žmogaus, o didžiausias šių spindulių šaltinis yra saulė. Iš energijos spektro, kuris mus pasiekia iš saulės, tolimosios IR bangos yra pats saugiausias ir daugiausia naudos teikiantis elektromagnetinis energijos šaltinis. Šios bangos aktyvuoja vandens molekules ląstelėse, stimuliuoja fermentų sintezės procesą, todėl gali būti sėkmingai naudojamos medicinos tikslams – gydant skirtingų rūšių chroniškus skausmus, uždegimą, raumenų pertempimą, silpną imuninę sistemą.
„Gentle Day®“ įklotuose esanti anijonų juostelė turi antibakterinį poveikį: 99,9 proc. sunaikina staphylococcus aureus bakterijas ir 85 proc. sumažina amoniako kvapą. Patentuoti „Gentle Day®“ paketai ir įklotai su anijonų juostele nealergizuoja odos. Moterys turėję alerginių reakcijų nešiojant kitus įklotus, sako, kad „Gentle Day“ įklotai odos visiškai nedirgina, nesijaučia jokio diskomforto, jie suteikia gaivumo ir komforto jausmą. Viršutinis paketų sluoksnis – neaustinis pluoštas su piltuvėlio formos skylutėmis, jis greitai praleidžia skystį ir išlieka sausas. Kasdieninių įklotų pavirčius – medvilninis, tai ypač svarbu juos kasdien nešiojančioms moterims. Įklotų ir paketų pagrindas, puikiai praleidžia orą nes turi mikro skylutes. Išradimo patentą turintys „Gentle Day®“ įklotai gaminami tausojant gamtą iš itin aukštos kokybės medžiagų, nenaudojant tokių chemikalų kaip chloras, formaldehidas ar acetonas. Įprasti įklotai dažnai dirgina odą, jų sudėtis ne visuomet nurodoma, todėl neaišku kokie chemikalai gali išsiskirti ir kauptis organizme kai juos nešiojame. Kiti ekologiški organiškai sertifikuotos medvilnės įklotai nepakankamai sugeria, juos reikia dažnai keisti, todėl tokius įklotus gali naudoti tik tos moterys, kurių menstruacijos nėra gausios. Gentle Day® įklotai yra gaminami iš itin aukštos kokybės medžiagų, nechloruoti, pH draugiškas odai. Įklotai sertifikatuoti ekologiniu Oeko-Tex® 100 sertifikatu. Ekologinių testų, atliktų Aitex institute Ispanijoje, metu, nustatyta, kad šie įklotai atitinka visus su žmogaus ekologija susijusius parametrus. Testų metu buvo nustatomos koncentracijos kenksmingų medžiagų, kurios dažnai gali būti aptinkamos tekstilės, celiuliozės gaminiuose ir ilgainiui šios medžiagos, besikaupdamos žmogaus organizme, gali sukelti alergijas, mutacijas ar net vėžį. Kiekvienas Gentle Day® įklotų sluoksnis yra pagamintas taip, kad kuo geriau atliktų savo funkcijas menstruacijų metu ar naudojant kasdien. Medvilninis kasdienių įklotų paviršius nedirgina odos, o švelnus menstruacijoms skirtų įklotų (paketų) viršutinis sluoksnis greitai praleidžia skystį ir išlieka sausas, hidrogelio sluoksnis puikiai sugeria drėgmę paversdamas ją žele. Itin geras paketų sugeriamumas – jie gali sugerti iki 5 kartų daugiau nei įprasti įklotai. Įklotų šonuose esančios klostelės puikiai apsaugo nuo šoninio pratekėjimo. Pagrindo sluoksnis su mikroporomis praleidžia orą, o maisto pramonėje naudojamų klijų juostelės neužkemša pagrindo porų, todėl net ir karščiausią vasaros dieną moteris jaučiasi gaiviai, oda nešunta. Be to, šiuose įklotuose yra gelsva anijonų juostelė, apie kurią reikėtų papasakoti šiek tiek daugiau.

Mielas skaitytojau, jei neradai turinio kurio ieškojai – parašyk mums apie ką norėtum sužinoti daugiau (el. paštu biuras@bukimesveiki.lt arba Facebook’e) ir mes būtinai į tai atsižvelgsime. Siekiame kurti aktualų, kokybišką ir naudingą turinį visiems mūsų lankytojams. Ačiū, kad daliniesi! 💓

Turinys pagal kūno dalį:

Parašykite komentarą

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy