Lūpų putlinimo operacija – būdai ir patarimai

  • Autorius: Guostė B.
  • 2019 27 vasario
  • 0
  • 352 Views

Kiekvieną kartą pažvelgusi į veidrodį matote tik viena – netobulą savo lūpų formą. Ir jei tik tai jums trukdo atsipalaiduoti ir pasitikinčiai savimi žengti per gyvenimą, laikas tai keisti. Tuo labiau, kad tai nesunkiai pataisoma atliekant nesudėtingas procedūras. Tik reikia žinoti ko tiksliai norite ir kur tai galite gauti.

O visą kitą jums patars, pakonsultuos ilgametę patirtį turintys šios srities specialistai. Lūpų putlinimo operacija, gali būti atliekama keliais būdais:

  • Implantais, kai į lūpas pro nedidelius pjūvius dedamas specialus implantas;
  • Riebalų persodinimo, kai iš kitos kūno dalies, paprastai pilvo ar šlaunų, paimami žmogaus kūno riebalai, jie paruošiami ir įleidžiami į lūpas.;
  • Audinių užpildais, bene populiariausias būdas, kai į lūpas suleidžiamas specialus šiai procedūrai pagamintas užpildas.

Tinkamiausią lūpų putlinimo operaciją, o galbūt derindamas kelis metodus, jums parinks grožio srities specialistas, ilgametės patirties turintis chirurgas. Kiekvienas metodas gali turėti savų teigiamų ir neigiamų poveikių. Todėl kartais gali tekti jas derinti kelias. Dėl lūpų putlinimo operacijos galite kreiptis į GP Klinika, kur jus plačiau informuos apie galimus variantus ir suteiks atsakymus į visus kylančius klausimus.

Daugumai gali atrodyti, kad tokias operacijas renkasi, moterys norinčios ypatingai pabrėžti savo seksualumą. Tačiau lūpų putlinimo operacija tinkama ir vyresnio amžiaus moterims, kai oda su amžiumi praranda stangrumą ir kalogeną, prarandama ir lūpų forma, bei moterims, kurios iš prigimties turi labai siauras lūpas.

Ir jei tik ši maža chirurginė invazija moteriai padės į save pažvelgti kitomis akimis, atgauti prarastą pasitikėjimą, tai kam dar laukti, kai per keliasdešimt minučių ar porą valandų galėsi atrodyti ir jaustis kitaip. Atrask grožį!

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū