Lubrikantai: ką žinoti ir kokį pasirinkti?

  • Autorius: Guostė B.
  • 2022, Kovo 18d.
  • 0
  • 2802 Views
lubrikantai
Jei kalba pasisuka apie seksą, svarbiausią taisyklė, kurią reikėtų atminti – kuo daugiau drėgmės, tuo daugiau malonumo. Tad, sekso metu, natūraliai nesulaukiant tinkamo drėgnumo, dauguma žmonių papildomai ima naudoti lubrikantus. Lubrikantai ir aliejai suteikia papildomos drėgmės, leidžia kovoti su makšties sausumu, užsiimti analiniu seksu, žaidimais su įvairiais sekso žaislais. Tačiau, lubrikantas praverčia ir tiesiog norint padidinti malonumą, paįvairinti seksualinį gyvenimą, patirti naujų potyrių. Tiesa, daugelis laikosi nuomonės, kad lubrikantas iš karto indikuoja apie problemas, susijusias su makšties sausumu, sekso metu. Tačiau, tai nėra tiesa, nes lubrikantas puikiai tinka visiems, o skirtingi tipai, rūšys tikrai padeda atnešti naujų vėjų į lovos reikalus. Žinoma, plačiai naudojami ir aliejai, kurie nėra lubrikantai, tačiau, puikiai tinka erotiniams masažams, padeda greičiau susijaudinti. Šiame straipsnyje rasite informacijos, kurią naudinga žinoti apie lubrikantus.

Kas yra lubrikantas ir kada jį naudoti?

kas yra lubrikantasLubrikantas yra skysčio arba gelio pavidalo priemonė, kuri padeda užkirsti kelią nepageidaujamai ir nemaloniai trinčiai, sekso metu. Lubrikantas gali būti naudojamas įvairioms sekso formoms, įskaitant masturbaciją, analinį seksą. Taip pat, yra lubrikantų, kurie yra tinkami ir saugūs naudoti su sekso žaislais.

Kada iš tiesų reikalingas lubrikantas?

Lubrikantą galima naudoti bet kada, kai norite daugiau drėgmės, siekiate didesnio malonumo. Moterys ir merginos dažnai jaučia lubrikanto poreikį, kai sutrinka natūralus makšties drėgnumas. Na, o lubrikanto naudojimas yra visiškai negėdingas. Tuo tarpu, vaikinai ir vyrai naudoja lubrikantus kartu su prezervatyvais, kadangi, lubrinkatas užtikrina nesibaigiančią drėgmę ir malonumą. Taip pat, lubrikantą labai svarbu naudoti analinio sekso metu, kadangi, ši kūno vieta, natūraliai, nedrėksta. Tiesa, tiek analiniam seksui, tiek seksui naudojant prezervatyvus yra naudojami specialių rūšių, tipų lubrikantai. Iš tiesų, jų pasirinkimas yra gana platus, todėl, garantuoja, kad kiekvienas ras sau tinkamą. Lubrikantas tikrai padės išvengti diskomforto, skausmo ir nemalonių potyrių, sekso metu.

Skirtingos lubrikantų rūšys: ką svarbu apie jas žinoti?

Lubrikantai, iš tiesų, būna skirtingų rūšių, tipų, kurių kiekvienas yra tinkamas skirtingoms paskirtims, naudojimo būdams. Iš tikrųjų, lubrikantai vienas nuo kito skiriasi savo pagrindu. Tad, galima rasti vandens, silikono, aliejinio pagrindo arba hibridinius lubrikantus.

Vandens pagrindo lubrikantai yra žinomi kaip universalūs lubrikantai. Taip yra dėl to, kad jie gali būti naudojami bet kokiai sekso rūšiai ar net naudojantis silikoniniais sekso žaislais. Taip pat, vandens pagrindo lubrikantus yra saugu naudoti su prezervatyvais, tiek lateksiniais, tiek be latekso. Taip pat, šio tipo lubrikantai sumažina prezervatyvo plyšimo riziką. Negana to, galima rasti vandens pagrindo lubrikantų, kurie pasižymi drėkinančiomis savybėmis, taip pat, tokių, kurie netepa rūbų ir patalynės, lengvai ir patogiai nusiplauna vandeniu. Tačiau, tai nėra pats geriausias pasirinkimas jautrią odą turintiems žmonėms.

kokios būna lubrikantų rūšys

Lubrikantų tipai ir sudėtis

Tiems, kurie turi jautrią odą, derėtų rinktis silikono pagrindo lubrikantus. Jie itin švelnūs, puikiai slysta ir tinka pačioms jautriausioms kūno vietoms. Silikonas yra hipoalerginė medžiaga, tad, tokio tipo lubrikantas neturėtų sukelti alerginių reakcijų. Taip pat, jo užtenka ilgesniam laikui, kadangi, net mažas jo kiekis daro stebuklus. Tačiau, silikoninis lubrikantas netiks naudojimui su silikoniniais sekso žaislais, kadangi, jis gali pažeisti jų paviršių, ant jo ims kauptis bakterijos. Vis dėlto, šio tipo lubrikantai yra tinkami naudoti su prezervatyvais.

Aliejinio pagrindo lubrikantai – itin patogiai naudojami. Šio tipo lubrikantas garantuos, kad lubrikanto nereikės pilti vėl ir vėl, nes vieno lašelio pakaks ilgam. Dažniausiai, aliejiniai lubrikantai yra ir aliejai viename, kurie gali būti naudojami masažui. Tačiau, jų negalima naudoti su lateksiniais prezervatyvais, kurie nuo tokio tipo lubrikantų gali lengviau plyšti. Taip pat, šie lubrikantai siejami ir su įvairiomis, bakterinėmis infekcijomis, kadangi, padidina jų riziką. Negana to, jie gali tepti, palikti dėmes, kurias vėliau labai sunku išvalyti.

Tuo tarpu, hibridiniai lubrikantai yra silikononio ir vandens pagrindo lubrikanto mišinys.

Galiausiai, galima pasirinkti ir natūralaus tipo lubrikantus. Pastaraisiais metais, natūralių lubrikantų naudojamas itin populiarėja. Tai lubrikantai, kurie yra gaminami iš natūralios kilmės medžiagų, pavyzdžiui, alavijo, kokso aliejaus. Tačiau, dalis jų nėra tinkami naudojimui su prezervatyvais, gali tepti, palikti dėmes.

Varle.lt svetainėje, lubrikantai, sekso žaislai ir net BDSM prekės – labai draugiškomis kainomis. Ten rasite didelį šių prekių asortimentą ir pačias geriausias akcijas.