LPG masažas – viena efektyviausių procedūrų kovojant su celiulitu | Būkime sveiki

LPG masažas – viena efektyviausių procedūrų kovojant su celiulitu

  • Autorius: Guostė B.
  • 2019 16 rugpjūčio
  • 0
  • 317 Views

Celiulitas – tai odos paviršiuje esanti riebalinio audinio struktūra, dėl kauburėlių ir taškelių dažnai lyginama su apelsino žievele. Manoma, kad celiulito šlaunų, kartais – ir pilvo srityje ar ant žastų turi apie 90 proc. moterų. Aktyviausiai celiulitas formuojasi svyruojant hormonų lygiui: paauglystėje, pradėjus vartoti hormoninius kontraceptinius preparatus, nėštumo metu, senstant. Taip pat celiulitas formuojasi dėl genetinių veiksnių, netaisyklingos mitybos ir ydingo gyvenimo būdo (mažas fizinis aktyvumas, rūkymas, alkoholio vartojimas ir pan.). Tačiau tai dažniau stambių, antsvorio turinčių, o ne lieknų moterų problema.

Išskiriamos 3 celiulito stadijos: iš pradžių celiulito užuomazgos matyti tik odą sugnybus dviem pirštais, antrojoje stadijoje celiulitas tampa labiau pastebimas, o spustelėjus odą neretai jaučiamas skausmas. Trečios stacijos celiulitui dėl sutrikusios skysčių cirkuliacijos būdinga kiek pabrinkusi oda, o ją liečiant juntamas nedidelis skausmas.

Anticeliulitiniai LPG masažai kovojant su celiulitu

Aparatiniai anticeliulitiniai masažai estetinėje medicinoje – nebe naujovė: nuo pat praeito amžiaus 8-ojo dešimtmečio jų efektyvumą įvertino tūkstančiai merginų ir moterų. Masažai skirti celiulitui mažinti, odai tonizuoti ir net randams šalinti, o jų efektyvumas pastebimas jau po pirmųjų procedūrų. Šie masažai dažnai dar vadinami tiesiog LPG trumpiniu, lipomasažais arba vakuuminiais masažais.

LPG masažo metu veikiamas viršutinis odos sluoksnis, suaktyvinamas limfos tekėjimas: tokiu būdu mažėja esamas celiulitas bei stabdomas naujų celiulito ląstelių formavimasis. Masažas visiškai natūraliai stimuliuoja audinius bei mažina riebaliukus.

LPG masažų efektyvumas patvirtintas tyrimais, o pati procedūra nesukelia nei skausmo, nei jokių šalutinių efektų. Remiantis pažangiausiomis technologijomis pagamintas LPG aparatas dar geriau suaktyvina ląsteles ir paskatina medžiagų apykaitą.

Video reklama:

Prieš atliekant procedūrų kursą nustatomas klienčių odos tipas bei parenkamas atitinkamos trukmės gydymo kursas. Beje, procedūrų efektyvumą net 1,5 karto sustiprina profesionali anticeliulitinė kosmetika, o rezultatai pastebimi jau po pirmų 3 procedūrų. LPG masažas kaina prilygsta kitoms profesionalioms estetinėms procedūroms: express procedūra „Skinology“ klinikoje kainuoja 38 eurus, 70 min. trunkanti viso kūno procedūra – 60 eurų, o standartinės procedūros 50–55 eurus.

Kada tinka LPG masažai?

  • kai nepavyksta atsikratyti riebalų šlaunų ir liemens srityse;
  • kai odos paviršiuje matyti celiulito duobučių;
  • kai oda suglebusi ir praradusi stangrumą;
  • kai norima greito rezultato be chirurgų pagalbos;
  • kai oda praradusi sveiką švytėjimą, plona ir kitais atvejais.

LPG masažai tinka ne tik merginoms, moterims, bet ir vyrams, kuriems sunku atsikratyti riebalų pilvo srityje arba kurie, svoriui nukritus, nori atkurti odos elastingumą bei tvirtumą.

Reklama:

Masažai netiks sergant infekcinėmis ligoms, vėžiu, sutrikus kraujotakai, taip pat nėštumo metu, žindant ir kt.

Po procedūrų, norint kuo ilgiau išlaikyti efektą, reikėtų gerti daug vandens, stengtis sveikiau maitintis, reguliariai sportuoti bei nerūkyti. Vėliau reikėtų reguliariai lankytis pasirinktoje klinikoje ar masažo kabinete, tik užteks nebe masažų kurso, o vienos kitos palaikomosios procedūros.

Naujienos iš interneto
x
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū