Laparoskopinės chirurgijos patirtimi onkourologai dalysis interaktyvioje konferencijoje

  • 2017 8 lapkričio
  • 0
  • 131 Views

Renginio tipas: Renginys
Renginio data: Ketvirtadienis, 2017 m. lapkričio 9 d.
Renginio pradžia: 11:09

Renginio vieta: Nacionalinis vėžio institutas, Santariškių g. 1, Vilnius

Nacionalinio vėžio instituto (NVI) Onkourologijos skyriuje – Kompetencijos centre prostatos vėžiui gydyti, drauge su Lietuvos onkologų draugija, Lietuvos urologų draugija ir  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Urologijos centru  lapkričio 9 d. organizuojama interaktyvi konferencija, kurios metu bus pristatomos naujos laparoskopinės chirurgijos metodikos prostatos vėžiui gydyti. Bus rodomos tiesioginės transliacijos iš NVI Onkourologijos skyriaus operacinių bei LSMU Urologijos centro ir jo operacinių.

Konferencijoje dalyvaus kviestiniai lektoriai chirurgai iš Italijos. Konferencijos metu bus suorganizuotas vaizdo tiltas su NVI ir LSMU operacinėmis ir internetinė vaizdo konferencijos transliacija į kitas ligonines.

„Diegdami naujus tiek chirurginius, tiek  medikamentinius gydymo metodus, stengiamės Lietuvos onkourologiją priartinti prie geriausių pasaulinių standartų,  – sako dr. A. Ulys. – Pastaraisiais metais NVI Kompetencijos centre prostatos vėžiui gydyti aktyviai tobulinama laparoskopinė chirurgija. Savaime suprantama, jog norime toliau tobulėti ir savo patirtimi norime pasidalyti su kolegomis.“

Mokslinėje-praktinėje konferencijoje bus demonstruojamos prostatos vėžio laparoskopinių operacijų  chirurginės technikos, aptariama aktualiausia informacija bei naujausi prostatos vėžio gydymo aspektai. Pranešimus skaitys ir moksline bei praktine patirtimi dalysis patyrę Lietuvos ir kviestiniai Italijos onkourologai.

Konferencijos eiga ir vaizdo prisijungimai bus transliuojami vaizdo tiltu internetiniu ryšiu. Norinčius interaktyviai dalyvauti renginyje kviečiame užsiregistruoti į konferenciją ir gauti patvirtinimą bei prisijungimo kodą.

Pranešimą paskelbė : Juventa Sartatavičienė, Nacionalinis vėžio institutas

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū