Kovai su priklausomybėmis – išskirtinis medikų dėmesys

  • Autorius: Guostė B.
  • 2019 3 gruodžio
  • 0
  • 128 Views

Gruodžio 6 d. (penktadienį) Vilniuje žymiausi šalies medikai diskutuos apie iššūkius kovoje su priklausomybėmis.

Konferencijoje „Priklausomybės ir jų žalos mažinimo būdai“ specialistai dalinsis patirtimi, kaip efektyviai kovoti su priklausomybe nuo alkoholio, nikotino, maisto, azartinių žaidimų ir kitų jos formų. Čia pranešimus skaitys ir įžvalgomis dalinsis kardiologas profesorius dr. Pranas Šerpytis, gydytoja-dietologė Edita Gavelienė, toksikologas dr. Robertas Badaras, psichiatras Janas Hilbigas, kiti savo sričių profesionalai.

Su priklausomybės problema tiesiogiai ar netiesiogiai susiduria didelė dalis žmonių. Tai ypač aktuali problema, kuriai spręsti reikalingas kompleksiškas požiūris. Tad konferencijoje medikai dalinsis naujausia mokslo  ir inovacijų pažanga, pasauline praktika, bus ieškoma veiksmingiausių kovos su priklausomybėmis būdų. Tokia konferencija, kurioje pristatomas toks platus įvairių priklausomybės formų spektras, organizuojama pirmą kartą.

Konferenciją „Priklausomybės ir jų žalos mažinimo būdai“ organizuoja Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, Įrodymais pagrįstos medicinos draugija. Renginys vyks viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“ (M. K. Čiurlionio g. 84), pradžia 10 val.

Pranešimą paskelbė: Ieva Sitnikovaitė, UAB “Fabula ir partneriai”

Mielas skaitytojau, jei neradai turinio kurio ieškojai – parašyk mums apie ką norėtum sužinoti daugiau (el. paštu biuras@bukimesveiki.lt arba Facebook’e) ir mes būtinai į tai atsižvelgsime. Siekiame kurti aktualų, kokybišką ir naudingą turinį visiems mūsų lankytojams. Ačiū, kad daliniesi! 💓

Turinys pagal kūno dalį:

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy