Konferencija ,,Pasirengimas avarijoms ir radiacinės saugos iššūkiai” | Būkime sveiki

Konferencija ,,Pasirengimas avarijoms ir radiacinės saugos iššūkiai”

  • 2019 18 balandžio
  • 0
  • 107 Views

Kasmet balandžio 26 dieną minėdami Černobylio atominės elektrinės avarijos metines prisimename, kad jonizuojančiąją spinduliuotę dėl jos naudingų savybių galima pritaikyti įvairiose veiklos srityse, tačiau, be teikiamos naudos, ji gali sukelti pavojų žmogaus sveikatai.

Atsižvelgdami į augantį visuomenės susidomėjimą radiacine sauga dėl šalia Lietuvos sienos statomos Baltarusijos atominės elektrinės, Ignalinos atominės elektrinės veiklos nutraukimo ir iššūkių, keliamų diegiant naujas medicinines technologijas, kuriose naudojami jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniai, bei sprendžiant pacientų radiacinės saugos klausimus, Lietuvos radiacinės saugos draugija kartu su Radiacinės saugos centru 2019 m. balandžio 26 d. organizuoja konferenciją ,,Pasirengimas avarijoms ir radiacinės saugos iššūkiai Lietuvoje”.

Konferencijos metu planuojama aptarti civilinės saugos sistemos pasirengimą reaguoti į branduolines ar radiologines avarijas, pažangių technologijų taikymo spindulinėje terapijoje perspektyvas Lietuvoje bei medicininės apšvitos, radioaktyviųjų atliekų saugojimo ir kitus aktualius radiacinės saugos klausimus.

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti konferencijoje, kuri vyks Radiacinės saugos centre II-ame aukšte esančioje Konferencijų ir mokymų salėje (Kalvarijų g. 153, Vilnius).

Video reklama:

Renginio pradžia – 9.30 val.

Konferencijos programą rasite prisegtuke.

Pranešimą paskelbė: Olga Sevriukova, Lietuvos radiacinės saugos draugija

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū