Kokį lagaminą rinktis rankiniam bagažui? | Būkime sveiki

Kokį lagaminą rinktis rankiniam bagažui?

Dažnai keliaujantys ekonomiškomis oro linijomis Ryanair, puikiai žino, kad pigių kelionių pasiūlymai galioja tik keliaujant su rankiniu bagažu. Jam yra taikomi specialūs reikalavimai ir išmatavimai. Lagamino išmatavimai turi būti ne didesnis nei 55x40x20 cm. Taip pat leidžiamas ir 40x20x25 cm dydžio krepšys. Tačiau perkant kelionės bilietus, verta pasitikrinti šią informaciją, nes aviakompanija Ryanair, pasilieka sau teisę keisti savo nemokamo rankinio bagažo reikalavimus ir taisykles. Pagal naujausius Ryanair reikalavimus, į lėktuvo saloną galima pasiimti tik vieną mažą asmeninį krepšį, kurio didžiausi išmatavimai gali būti 40x20x25 cm ir kuris tilptų po sėdyne esančią priešais jus.

Internetinėje parduotuvėje Lagaminaivisiems.lt rasite platų asortimentą pačių įvairiausių spalvų ir dizainų lagaminų ir rankiniam bagažui tinkamų krepšių, kuriems gali būti drąsiai taikomi Ryanair lagamino išmatavimai, nes jie puikiai tiks jūsų kelionei šiomis oro linijomis. Čia rasite patogų rankinio bagažo krepšių su ilga rankena, kurie yra lengvi ir talpūs, pagaminti iš patvarios, gerai besivalančios medžiagos. Šio krepšio dugne įsideda kietas dugnas, o krepšio apačioje yra keturios atraminės plastikinės kojelės. Ilga rankena su paminkštinimu yra reguliuojama pagal jūsų ūgį, todėl šį krepšį yra ypač patogu nešti ant peties.

Savo kelionei galėsite išsirinkti ir verslo klasės rankinio bagažo lagaminą, su guminiais guoliniais ratukais, įleistais į lagamino korpusą. Dėl to jis yra labai manevringas ir lengvai rieda įvairiais paviršiais. Taip pat galite rasti didžiulę pasiūlą įvairiaspalvių, rankiniam bagažui tinkamų lagaminų, pagamintų iš patvaraus ABS plastiko. Jums bus tik sudėtinga išsirinkti iš gausios spalvų, aplikacijų ir raštų paletės. O jei bijote, kad toks lagaminas gali apsitrinti ar nusibraižyti, rekomenduojama įsigyti rankinio bagažo lagamino apvalkalą, kuris jį apsaugos nuo įvairių smūgių ir įbrėžimų.

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy