Kaune žengtas svarus žingsnis plėtojant sveikatos inovacijas

  • 2018 4 balandžio
  • 0
  • 102 Views

Kaunas tampa Lietuvos inovacijų sostine – čia esantis Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU), bendradarbiaudamas su Kauno technologijos universitetu, tapo pagrindiniu Europos inovacijų instituto Sveikatos srities bendruomenės (EIT HEALTH – red. past.) atstovu Lietuvoje. Svarbiausias LSMU uždavinys – koordinuoti šalyje vystomas inovacijas sveikatos srityje.

2018 metų kovą universiteto studentai jau pateikė daugybę idėjų, kaip, pasitelkiant naujoves, pagerinti Lietuvos sveikatos apsaugą: nuo siekio sukurti inovatyvius, sveiko maisto produktus iki medicinos prietaisų kūrimo ir informacinių sprendimų pritaikymo sveikatos priežiūros sistemoje.

Tikėtina, jog daugeliui studentų idėjų bus lemta išvysti dienos šviesą – EIT HEALTH ypač remia inovacijas, galinčias prisidėti sprendžiant iššūkius, susijusius su demografija ir šalies piliečių senėjimu.

EIT HEALTH yra viena didžiausių pasaulyje sveikatos srities inovatorius vienijančių bendruomenių. Įvairiose valstybėse įsikūrę EIT HEALTH nariai (daugiau nei 130 organizacijų) – mokslo ir studijų institucijos, sveikatos priežiūros įstaigos, verslo įmonės ir kiti viešojo bei privataus sektoriaus atstovai siekia kartu kurti sveikatos priežiūros sistemą tobulinančius sprendimus, visapusiškai kuriančius sveikesnį gyvenimą ir žmonių gerovę Europoje.

Vienas iš pagrindinių Sveikatos srities bendruomenės siekių – investuoti į perspektyvius studentus, mokslininkus ir kitus tyrėjus.

Pranešimą paskelbė : Tautvydas Bulvičius, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Mielas skaitytojau, jei neradai turinio kurio ieškojai – parašyk mums apie ką norėtum sužinoti daugiau (el. paštu biuras@bukimesveiki.lt arba Facebook’e) ir mes būtinai į tai atsižvelgsime. Siekiame kurti aktualų, kokybišką ir naudingą turinį visiems mūsų lankytojams. Ačiū, kad daliniesi! 💓

Turinys pagal kūno dalį:

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy