Kam reikalingas pulsoksimetras?

  • Autorius: Guostė B.
  • 2021, Rugsėjo 7d.
  • 0
  • 2787 Views
Kam reikalingas pulsoksimetras

Šiandienė medicinos industrija gali pasiūlyti tūkstančius sprendimų jūsų sveikatai ir savijautai. Vienas iš jų yra ir pulsioksimetras. Vis dėlto, nemažai daliai žmonių, tai vis dar tebėra naujiena. Tad kviečiame sužinoti, kam reikalingas pulsioksimetras.

Tai – prietaisas, kuriuo galite pamatuoti deguonies lygį kraujyje, o taip pat ir pulsą. Naudotis prietaisu yra labai paprasta – viskas, ką tereikia padaryti, tai tik įkišti pirštą į jam skirtą angą ir jau po kelių sekundžių išvysite duomenis. Būtent dėl tokio paprasto naudojimo, šis prietaisas yra labai populiarus ne tik ligoninėse ar sveikatos centruose, bet ir noriai naudojamas namų sąlygomis. Įsigyti šį prietaisą taip pat labai paprasta – patogaus stilingo ir ergonomiško dizaino pulsioksimetrus pirkite internetu.

Na, o kaip interpretuoti gautus rodmenis? Tai – taip pat labai paprasta: jei atlikę matavimą, išvysite skaičius, kad jūsų deguonies lygis kraujyje siekia nuo 95 iki 99 proc., tuomet viskas puiku – vadinasi, rodiklis normalus. Tačiau, jei išvysite, kad deguonies lygis kraujyje siekia 90 – 95 proc.,  tuomet vertėtų sunerimti, nors galite ir nejusti jokių nemalonių pokyčių, vis tiek vertėtų kreiptis į medikus. Na, o, jei rezultatas sieks mažiau nei 90 proc., tokiu atveju, tikėtina, kad jau jausite ir nemalonius pojūčius, todėl neatidėliodami kreipkitės į specialistus.

Nepamirškite, kad  sveikas gyvenimo būdas padės palaikyti tinkamus rodiklius.

pulsoksimetro naudojimas