Kaip greitai gauti refinansavimą?

  • Autorius: Guostė B.
  • 2018 23 gruodžio
  • 0
  • 72 Views

Jeigu turite įsiskolinimų, kuriuos sunkiai sekasi padengti arba iškilo sunki situacija ir pasidarė sunkiau suvaldyti nūdienos finansus, nepraraskite ūpo. Yra išeitis padedanti harmonizuoti bei laikinai stabilizuoti esamą finansinę situaciją – refinansavimas. Jeigu kalbant paprastai, tai refinansavimas yra esamų įsiskolinimų padengimas nauja paskola arba paskola padengti paskolai. Jeigu paduodate paraišką gauti refinansavimą, refinansuotojas padengia jūsų esamus įsipareigojimus, tačiau jūs įsipareigojate jam grąžinti tą sumą kurią jis padengė + palūkanas. Dar gali būti, kad Įsiskolinimų refinansavimas reikš tai, kad Jūs gaunate kreditą iš naujos finansinės įstaigos, kuriuo padengiate skolą ar paskolą senojoje (senosiose).

Privalumas tas, kad išimtinais atvejais refinansavimą gali gauti net ir bedarbiai asmenys, tačiau tai retas atvejis. Pagrindinis refinansavimo privalumas yra kasmėnesinių arba periodinių įmokų sumažinimas ir įsiskolinimo grąžinimo išdėliojimas patogesniu grafiku. Jeigu pasidaro sunku grąžinti paskolą, refinansavimo pagalba galite sumažinti įmokas ir lengviau atsikvėpti.

Tačiau klausimas buvo: „Kaip refinansavimą gauti greitai?“. Na, yra standartinės procedūros, kurios vis tiek turi įvykti, bet pakanka užpildyti paraišką atvykus į įstaigą. Paimkime pavyzdį: Kauno kredito uniją (KKU). Turite atvykti į skyrių, pateikti esamų įsiskolinimų sutartis, užpildyti prašymą kredito refinansavimui. Konsultacija refinansavimo klausimais – nemokama, tačiau sutarties sudarymas dažniausiai mokamas. Bet kokiu atveju konsultacijos metu būsite visiškai pilnai informuoti apie įkainius bei visus taikomus mokesčius.

Greičiausiai refinansavimą gausite, jei atvyksite į finansinę įstaigą turėdami visus dokumentus apie turimas paskolas bei užpildydami prašymą gauti refinansavimą – maksimalizuosite savo šansus gauti refinansavimo paslaugą greičiausiai.

 

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy