Kaip atlikti masažą savo antrajai pusei?

  • Autorius: Guostė B.
  • 2019 20 lapkričio
  • 0
  • 426 Views

Apie subtilų masažą

Būsime atviri. Masažo profesionalais per vieną straipsnį jūsų nepaversime. Tačiau tikrai jus supažindinsime su svarbiausia informacija apie subtilų masažą, kuris gali atpalaiduoti, vilioti, nuraminti ar tonizuoti.

Labai daug ką lemia dėmesys detalėms bei pasiruošimas, o su mylimu arba patinkančiu žmogumi, tokiais dalykais nesunku kompensuoti profesionalumo stoką masažo srityje. Tad nieko nelaukdami pradėkime. Kaip gi atlikti masažą savo antrajai pusei?

Pirmiausia – fonas ir aplinka

Negalima imti ir atpalaiduojantį masažą pradėti praėjus vos porai minučių po to, kai žmogus grįžo po sunkios darbo dienos. Žmogui reikėtų grįžti, nusiprausti arba bent jau atvėsti ir nusiraminti. Jūs abu turite būti „tame pačiame dažnyje“, kad komunikacija būtų sklandi ir lūkesčiai bei veiksmai atitiktų. Įsivaizduokite, jeigu vienas yra labai suplukęs, o jūs jausmingai ir švelniai liečiate pečius, sakydami „Atsipalaiduok“, rezultatas – labai tikėtina, kad nebus toks, kokio siekiate.

Toliau pereikite prie fono. Kvapai, garsai, šviesa – šie trys aspektai yra jūsų pagrindiniai ginklai. Smilkalai arba kvepalai turėtų užpildyti orą. Ypač vyrams, kuriuos daug labiau tonizuoja ir veikia kvapai, partnerėms bus svarbu pasirūpinti aromatu, kuris sklistų masažo vietoje.

Moterims labiau rūpi šviesa bei garsai, todėl rinkitės pritemdytą lempą, arba dar geriau – žvakių šviesą. Masažas nebūtinai turi būti erotiškas ar vesti prie perdėto intymumo, tačiau žvakės skleidžia natūralią šviesą, o tuo pačiu gali ir pakvepinti kambarį. Na ir galiausiai – garsas. Paleiskite švelnią, ramią muziką. Tam geriausiai tinka instrumentinis džiazas arba šiaip, instrumentinė muzika be vokalo.

Pati patalpa turėtų būti kuo įmanoma tuštesnė ir paruošta masažui. Tiek jūs, tiek „lepinamoji pusė“ turėtų jaustis patogiai ir nesibaiminti, kad kiek spartesnis judesys gali nuversti vazoną ar skaudžiai trinktelėti alkūnę į sieną. Visa tai apgalvojote ir paruošėte? Šaunu. Galime judėti toliau.

Tempas

Dabar jau galime pereiti prie pačio masažo atlikimo. Moterims ir vyrams yra kiek skirtingų patarimų. Pradėkime nuo damų.

Joms reikėtų akcentuoti tai, kad jūsų rankų prisilietimai vyrą automatiškai atpalaiduoja ir jaudina. Dėl to jums visada bus lengviau padaryti gundantį arba relaksacinį masažą. Švelni rankų oda, ištepta kremu, niekada neliks neįvertinta.

Akcentuokite vyro pečių liniją, jo nugaros raumenis bei kojas. Tai yra svarbūs taškai, kurie per dieną patiria didžiausią apkrovą, tačiau ir jautrios zonos. Priklausomai nuo to, koks jūsų masažo tikslas – sugundyti ar atpalaiduoti, laipsniškai siekite savo tikslo ir pradėkite (arba ne) prisilietimus kūnu. Jeigu vyras pajus jūsų intencijas, pats joms atsiduos.

Vyrams lengviau moterį priversti pasijusti gležna. Visgi didžiausias menas – neperspaudžiant panaudoti savo jėgą, kaip privalumą. Moters kūnas yra gerokai jautresnis, todėl malonu, kad galite parodyti savo jėgą, tačiau tai reikėtų daryti labai pasvertai ir atsargiai.

Moteris, beveik visada nori švelnių prisilietimų. Jeigu jūsų tikslas sugundyti, pirmiau padarykite taip, kad moteris atsipalaiduotų. Atsipalaidavusi ji tikrai bus daug pakilesnės nuotaikos ir masažas duos geresnių rezultatų.

Masažuodami moterį būtinai stimuliuokite jos pečius, kaklą, nugaros viršutinę dalį ir pėdas. Šios kūno dalys patiria didžiausią apkrovą, todėl bus malonu, jeigu jomis pasirūpinsite. Jūs turite stiprias rankas, galite tam tikrus, labiau įtemptus taškus stimuliuoti ir kiek stipriau, tačiau atidžiai stebėkite moters kūno kalbą. Nepamirškite būti daug lėtesni ir švelnesni, nei darytumėte masažą sau.

Taigi, trumpai viską apibendrinant vertėtų išskirti keletą akcentų:

  • Moterys turėtų žaisti savo švelnumu ir gracija;
  • Vyrai turėtų labai tikslingai pritaikyti savo jėgą;
  • Visiems tiks patarimas pradėti lėtai ir palaipsniui didinti tempą;
  • Masaže neturėtų būti skubesio ar neužtikrintų, besimėtančių judesių.

Masažo aliejai ir kiti akcentai

Yra ir ne viena papildoma detalė, kuri leis masažą padaryti dar įsimintinesnį, negu galėtumėte pagalvoti iš pirmo žvilgsnio. Pirmas dalykas – masažo aliejus. Ypač tada, kai norite gundyti ar suteikti išskirtinių pojūčių, kvapnus masažo aliejus bus jūsų geriausiu draugu. Sudomino? Užsukite į Fantazijos.lt ir išsirinkite!

Naudojant aliejų reikia labai atsparios dangos, nes įprastas užklotas ar patalynė gali susitepti. Pasirūpinkite PVC arba kitokio tipo danga, kad po to nereikėtų nieko keisti ar plauti.

Turite atsiriboti nuo trukdžių, mat kitaip masažas neduos maksimalaus rezultato. Tai yra dvasinė/jausminė bei fizinė patirtis.

Masažo stalas tiks rimtai tuo besidomintiems žmonėms, arba tiems, kurie nori masažus paversti ritualu bei pikantiška pramoga. Na ir paskutinis patarimas. Jis daugiau bendrinis, tačiau jo laikymasis bus svarbi unikalios ir malonios patirties esmė. Išsijunkite visus telefonus arba bent jau jų garsą ir išneškite į kitą kambarį. Masažas yra labai jausminė patirtis. Jeigu kažkas nors momentaliai išblaško, gali būti, kad per visą seansą nebepavyks normaliai įsijausti.

Turite atsiriboti nuo trukdžių, mat kitaip masažas neduos maksimalaus rezultato. Tai dvasinė/jausminė bei fizinė patirtis. Neturėdami kažkurios dalies netenkate didelio malonumo.


Susijęs straipsnis: Veido masažai ir jų nauda odai

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū