Kada krūtų pakėlimas yra tinkamiausias sprendimas?

 • Autorius: Guostė B.
 • 2021, Sausio 26d.
 • 0
 • 1132 Views
Kada krūtų pakėlimas yra tinkamiausias sprendimas?

Plastinės chirurgijos procedūros populiarėja vis sparčiau. Dažnai jos padeda pasiekti nuostabių rezultatų, padidina pacientų pasitikėjimą savimi ir pagerina jų gyvenimo kokybę.

Krūtų pakėlimo operaciją renkasi vis daugiau pacienčių, siekiančių tobulos krūtinės. Ši chirurginė procedūra per savo gyvavimo laikotarpį patobulėjo ir šiandien yra ypač saugi. Ji trunka nuo 2 iki 4 valandų, rezultatai matomi iš karto po jos, o į įprastą gyvenimo ritmą galima grįžti jau po mėnesio.

Kad būtų lengviau išsiaiškinti, ar tai tinkama operacija ir kada ją rinktis, atsakome į keletą klausimų, kurie padės žengti pirmus žingsnius tobulos krūtinės link.

Kada dažniausiai ši operacija pasirenkama?

Bėgant metams, krūtys praranda savo stangrumą ir elastingumą. Tai yra natūralūs procesai, tačiau krūtų pakėlimas juos gali pristabdyti efektyviai ir ilgam laikui. Dauguma pacienčių renkasi šią operaciją dėl tam tikrų veiksnių, kurie dažniausiai yra:

 • Patirtas nėštumas. Nėštumo metu padidėjus krūtims, raiščiai, laikantys jas, dažnai susilpnėja. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl po nėštumo krūtys nukąra, ir visiškai nesvarbu, ar kūdikis maitintas krūtimi, ar ne.
 • Kūno svorio pokyčiai. Staigūs ar dideli kūno svorio pokyčiai gali lemti odos išsitempimą, kuris paveikia jos elastingumą.
 • Amžiaus poveikis. Kaip ir nėštumo atveju, taip ir šiuo – su amžiumi mažėjant odos elastingumui, raiščiai, prilaikantys krūtis, gali prarasti elastingumą.

Krūtų pakėlimo operacija gali efektyviai sustangrinti krūtis, suteikti joms norimą formą. Be to, šios operacijos metu, esant poreikiui, galima atlikti ir areolių dydžio, formos korekciją, suteikiančią krūtinei daugiau proporcingumo.

Į ką atsižvelgti svarstant apie operaciją?

Svarstant, ar ši operacija tinkama ir reikalinga, reikėtų prisiminti keletą aspektų. Procedūra gali būti puikiu sprendimu, jeigu:

 • Krūtys yra nukarusios, praradusios savo stangrumą ir formą;
 • Speneliai ir areolės „žiūri“ žemyn;
 • Areolės išsitempusios ir atrodo neproporcingai;
 • Krūtys yra nevienodame aukštyje (asimetriškos).

Šie požymiai dažnai gali suteikti nepasitikėjimo savimi, nepasitenkinimo kūnu. Todėl, atsižvelgusios į šiuos paprastus krūtų bruožus, galite nuspręsti, ar rinktis krūtų pakėlimo operaciją. Jei nuspręsite teigiamai, rekomenduotina dar pasikonsultuoti su pasirinktos klinikos specialistais – jie atliks apžiūrą ir patars dėl geriausio sprendimo.

Ką dar verta žinoti?

Jei netolimoje ateityje planuojate nėštumą, reikėtų truputį luktelėti. Po gimdymo kūno pokyčiai gali būti radikalesni, todėl atlikta operacija gali būti neveiksminga, o rezultatai tapti nematomais. Taip pat labai svarbu tinkamai pasirinkti chirurgijos kliniką, kurioje procedūra bus atliekama. Ieškant jos, reikėtų atsižvelgti į:

 • specialistų kvalifikaciją ir pasiekimus;
 • buvusių pacientų atsiliepimus (tiesa, nepamirškite, kad jie gali būti subjektyvūs);
 • darbuotojų ir medicininio personalo bendravimo kultūrą, profesionalumą.

Tinkamoje klinikoje ši operacija bus atlikta kokybiškai, o specialistai padės kiekviename žingsnyje: nuo pirmosios konsultacijos iki paskutinės gijimo dienos.

Siekiant tobulų kūno formų ir jaunatviškesnės krūtinės išvaizdos, krūtų pakėlimo operacija gali būti puikus sprendimas. Patikimos klinikos komanda nuoširdžiai padės ir patars, todėl kelionė į gražią, jaunatvišką išvaizdą bus lengva ir paprasta. Tad nelaukite ir neatidėliokite – rinkitės vėl pamilti savo kūną jau dabar.