Išsinuomoti mašiną internetu – saugu, paprasta ir greita

Automobilių nuoma yra vis labiau populiarėjanti paslauga, kuria vis dažniau pasinaudoja vairuotojai, kuriems reikia automobilio kelioms valandoms ar keletai dienų. Išsinuomoti norimą mašiną internetu yra visiškai nesudėtinga. Tai paprasta procedūra, tačiau reiktų atkreipti dėmesį į informaciją, kurią pateikia automobilio nuomos paslaugas teikianti įmonė, pavyzdžiui, ar yra suteikiamas papildomas automobilio draudimas, ar siūlomam automobiliui galimas išankstinis kuro pirkimas ir pan.

AutoRentalis.lt – automobilių nuomos platforma, kurioje galite išsirinkti jūsų pageidaujamą transporto priemonę pagal miestą, patogią pasiėmimo ar atidavimo vietą. Joje pateikiama įvairių tiekėjų geriausi automobilių nuomos pasiūlymai. Iš šio didžiulio asortimento galėsite lengvai ir patogiai išsirinkti mašinos modelį, klasę, komfortą ir žinoma, jums tinkamiausią nuomos kainą.

Nuomojantis automobilį internetu, rezervacija jums nieko nekainuos, nes pasikeitus savo planams ir pranešus likus 72 valandoms iki jos atsiėmimo, galėsite be jokio papildomo mokesčio ją atšaukti. Jūsų patogumui siūlomas papildomas automobilio draudimas su nuline vairuotojo atsakomybe. Ši paslauga jums nieko nekainuos.

Užsakydami automobilį internetu, pagal savo poreikius galite palyginti nuomos sąlygas ir išsirinkti geriausią variantą. Norėdami pasinaudoti papildomu inventoriumi, pvz. vaikiška automobiline kėdute, prašoma nurodyti savo pageidavimą užsakymo formoje ir ja galėsite naudotis be jokio papildomo mokesčio. Taip pat galima kreiptis ir dėl GPS navigacijos, papildomos bagažinės ant stogo, dviračių laikiklių nuomos ir kito jums reikalingo inventoriaus.

Norėdami išsinuomoti automobilį kuo palankesne kaina, reiktų neatidėlioti šio sprendimo paskutinei minutei, planuojant savo kelionę, nes automobilių pasiūla yra nuolat kintanti ir rasti mažiausią nuomos kainos pasiūlymą bus sudėtingiau.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojatės mašiną, tuo mažesnis bus nuomos mokestis už dieną. Todėl tikrai verta išsinuomoti automobilį savaitei ar ilgesniam laikotarpiui.

Mielas skaitytojau, jei neradai turinio kurio ieškojai – parašyk mums apie ką norėtum sužinoti daugiau (el. paštu biuras@bukimesveiki.lt arba Facebook’e) ir mes būtinai į tai atsižvelgsime. Siekiame kurti aktualų, kokybišką ir naudingą turinį visiems mūsų lankytojams. Ačiū, kad daliniesi! 💓

Turinys pagal kūno dalį:

Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy