Išmanūs darbiniai santykiai jau dabartis

  • Autorius: Guostė B.
  • 2018 23 gruodžio
  • 0
  • 122 Views

Šiuolaikiniame versle, valdant darbuotojus, patiriama nemažai iššūkių, susijusių su darbo rinkos globalizacija, didėjančiu darbo efektyvumo poreikiu, darbo jėgos brangimu, konkurencija darbo rinkoje ir informacijos sklaida. Juos įmanoma įveikti, pasitelkiant darbuotojų valdymo sistemą ir numatant tokias kryptis, kaip: įmonės darbo vietų užpildymas geriausiais, konkrečiam darbui tinkančiais darbuotojais; pridėtinės vertės didinimas ir konkurencinio pranašumo kūrimas, efektyvių komandų formavimas; darbas su įvairių kartų darbuotojais; komunikacijos „iš viršaus į apačią“ ir atvirkščiai palaikymas; darbuotojų įtraukimas, įgalinimas ir vertinimas.

Prieš diegiant darbuotojų valdymo sistemą, reiktų pamąstyti apie tai ar dabartinė įmonė ir turimi darbuotojai atitinka keliamus įmonės tikslus? Jei nežinote tikslaus atsakymo, tuomet tikrai verta šia sistema pradėti naudotis. Tinkamas darbuotojų valdymas padeda įmonei įgyti konkurencinį pranašumą prieš kitus. Ši sistema leidžia maksimaliai padidinti darbuotojų našumą, įgyvendinat įmonės strateginius tikslus ir ilgalaikes perspektyvas.

TerraProject siūloma darbuotojų valdymo sistema padeda įgyvendinti su darbuotojų įdarbinimu, mokymu, kvalifikacijos kėlimu susijusius planus. Ji tiesiogiai didina įmonės darbo efektyvumą, nes padeda valdyti darbuotojų grafikus ir biudžetą, darbo sutartis ir kitus, su darbuotojų valdymu, susijusius duomenis. Šios sistemos pagalba yra suderinami darbo tvarkaraščiai bei apskaičiuojami mažiausi darbuotojų kaštai bei reikalinga kvalifikacija. Taip pat pateikiama informacija apie tikslius, realiai dirbto laiko, apskaitos žiniaraščius, darbo užmokesčio ataskaitos, kurias lengvai galima eksportuoti į kitas sistemas, pvz. buhalterinės apskaitos programą. Darbuotojų valdymo sistema padeda minimizuoti įmonės kaštus ir atsirinkti kvalifikuotus specialistus. Joje sukuriama darbuotojų duomenų bazė, kurioje suvedami asmens duomenys, nurodomos darbo sutarties sąlygos, parengiamas darbo grafikas, kur surenkami darbo laiko registracijos duomenys, kontroliuojamas realiai dirbtas laikas, poilsis ir kita informacija.

Pradėkite kurti išmanius darbo santykius savo versle ir jūs būsite nustebinti, kaip paprasta, gauti teigiamus rezultatus ir sklandžiai dirbti su puikiai atrinktu personalu.

 

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū