Greipfrutai – universalus vaistas ir suaugusiam, ir kūdikiui

  • Autorius: Guostė B.
  • 2021, Balandžio 4d.
  • 0
  • 1022 Views
Greipfrutai – universalus vaistas ir suaugusiam, ir kūdikiui

Medicinos mokslininkai teigia, jog greipfrutų sėklų ekstraktas yra laikomas vienu iš universaliausių grynų gamtos produktų. Šio vaisiaus sėklų ekstraktas ne tik stiprina imuninę sistemą, bet ir veikia apie 800 skirtingų bakterijų štampų ir 100 rūšių grybelių.

Ekstraktas laikomas natūraliu antibiotiku. Skysto pavidalo, be sintetinių konservantų, dažo bei kvapiųjų medžiagų ar kitų priedų pagamintas greipfrutų sėklų ekstraktas yra tinkamas suaugusiems, kūdikiams, besilaukiančios ar maitinančios mamos.

Vienas iš daugiausiai mokslininkų tyrinėtų greipfrutų sėklų ekstrakto poveikių – antioksidacinis. Mokslinių tyrimų rezultatai rodo, jog greipfrutų sėklų ekstrakte esantys vitaminai C, E bei bioflavonoidai ekstraktą paverčia vienu iš stipriausių antioksidantų gamtoje.

Antioksidantai, neutralizavę laisvuosius radikalus, mažina riziką susirgti onkologinėmis ligomis, stabdo Alzhaimerio ligos progresavimą, mažina saulės sukeltą neigiamą poveikį, užkerta kelią toksinų poveikiui bei kepenų ląstelių žūčiai.

Laikomas natūraliu antibiotiku

Greipfrutų sėklų ekstraktas taip pat laikomas natūraliu antibiotiku. Laboratorijoje ištyrus vaisiaus sėklas, paaiškėjo, jog jose gausu labai stipriai veikiančių medžiagų, kurios daro tokį pat stiprų poveikį kaip ir sintetiniai cheminiai antibiotikai.

Ekstraktas veikia apie 800 skirtingų bakterijų štampų ir 100 rūšių grybelių. Šis natūralus produktas rekomenduojamas naudoti žaizdų dezinfekcijai, gydyti burnos ir ryklės bei lytinių organų infekcijas, paprastąją lūpų pūslelinę, dantenų uždegimą. Taip pat greipfrutų sėklų ekstraktas tinkamas nešvariai odai, paprastiems spuogams, odos mikozėms ir grybelinėms rankų bei kojų pirštų ligoms gydyti.

Pasak mokslininkų, jei greipfrutų sėklų ekstraktas dozuojamas tiksliai, jis nesukelia šalutinių reakcijų. Medicinos specialistai pabrėžia, jog rinkdamiesi produktą, ypatingą dėmesį reikia atkreipti į bioflavonoidų koncentraciją. Ji turi būti ne mažesnė nei 600 mg / 100 ml. Būtent šis kiekis užtikrina preparato efektyvumą.

Verta paminėti, jog medikai nerekomenduoja vartoti greipfrutų sulčių kai vartojate antibiotikus ar kitus medikamentus. Šio vaisiaus sultis rekomenduojamas tiesiog įtraukti į paprastos sveikos mitybos ar dietos racioną.