Geriausi papildai imunitetui

  • Autorius: Guostė B.
  • 2021, Rugsėjo 1d.
  • 0
  • 1256 Views
Geriausi papildai imunitetui

Atvėsus orams, greičiausiai kiekvienas pradedame galvoti apie savo imunitetą bei kaip jį sustiprinti. Juk neretai būtent atėjus žvarbiems metų laikams žmonės dažniau serga įvairiais virusais ir peršąla, tad kokybiški papildai imunitetui gali būti puikus variantas, norint šį sustiprinti. Visgi, gali būti sudėtinga išsirinkti, kadangi rinkoje gausu skirtingų papildų pakuočių. Tad, į kokias sudedamąsias dalis reikėtų atkreipti dėmesį pirmiausia?

Vitamino C svarba

Vitaminas C yra vienas didžiausių imuniteto pagalbininkų, kurio buvimas papildų sudėtyje yra bene būtinas. Būtent ši medžiaga spartina ląstelių gijimą, saugo gerąsias žarnyno bakterijas, gelbėja tvarkytis su stresu. Vitaminas C ne tik padeda gerinti imunitetą, tačiau palengvina ir geležies įsisavinimą, o būtent ši padeda organizmui tapti atsparesniu. Šios medžiagos galime gauti ir su maistu, tarkime, valgydami braškes, brokolius, kivius. Visgi, jeigu norite geriau apsisaugoti ar nerimaujate, jog Jūsų mityba nėra pakankamai pilnavertė – galite įsigyti papildus, kurių sudėtyje būtų vitamino C.

Žuvų taukų nauda

Greičiausiai daugelis jau žino, jog žuvų taukai stipriai padeda nervų sistemai, širdies veiklai ir odai. Visgi, svarbu atminti, jog šie papildai prisideda ir prie imuniteto gerinimo, kadangi iš jų gauname vitaminus A bei D. Svarstydami kurią pakuotę išsirinkti, atkreipkite dėmesį, jog žuvų taukuose būtų kuo didesnis omega 3 rūgščių kiekis.

Kitos medžiagos, stiprinančios imunitetą

Nors aukščiau išvardintos medžiagos yra bene dažniausi bei geriausi pasirinkimai kalbant apie imuniteto stiprinimą, reikėtų nepamiršti papildų sudėtyje ieškoti ir kitų naudingų produktų. Vienu iš jų galėtų būti bičių pikis, kuris padeda naikinti infekcijas. Turėtume paminėti ir imbierą, kuris turi antivirusinių savybių. Nepamirškime česnako, padedančio įveikti įvairias bakterijas, taipogi cinko, kuris pagelbėja atkurti imunitetą. Svarbu paminėti ir alaviją, kuris stabdo uždegimus bei padeda organizmui apsisaugoti. Taipogi, pagelbėja ir ženšenis – ši medžiaga skatina imuninių ląstelių gamybą, o štai selenas didina ląstelių skaičių, kurios organizme kovoja su virusais. Bet kokiu atveju, jeigu nežinote, kuriuos papildus pasirinkti geriausia, turėtumėte pasitarti su savo gydytoju arba vaistininku.