Foliomeda – natūralios medicinos centras Kaune

  • Autorius: Guostė B.
  • 2019, Gruodžio 16d.
  • 0
  • 11326 Views

Diagnostika šiandien mums leidžia aptikti įvairias ligas ir laiku išgydyti žmones nuo šių sunkių ligos simptomų. Seniau prieš norėdami aptikti ir atpažinti ligą, reikėdavo pritaikyti jai simptomus, tačiau laikai pasikeitė. Sveikatos įstaiga Foliomeda gali pasiūlyti jums atlikti visai kitokią sveikatos diagnostiką. Tai diagnostika Folio metodu (elektropunktūrinė diagnostika), kuri sparčiai populiarėja visame pasaulyje.

Kas yra diagnostika Folio metodu?

Dažnai žmonės tiriasi savo sveikatą įprastais medicininiais metodais ir jokių negalavimo ar ligos požymių taip ir neaptinka. Kodėl? Tokiais metodais ligos pradžią įžvelgti yra gana sunku, nes nėra ryškių ligos simptomų ar negalavimo ženklų.

“Diagnostika Folio metodu gali aptikti sutrikusią organų veiklą, kas vėliau įtakos ligos pradžią. Taigi, įprasti medicininiai tyrimai tik padeda diagnozuoti ligą esant simptomams, o diagnostika Folio metodu leidžia mums pažvelgti giliau į žmogų.” – sako daktarė Sigita Vaičiūniene.

Folio metodas leidžia nustatyti ankstyvas ligos priežastis, sudaryti individualią gydymo programą. Įvertinamas organizmo užterštumas konservantais, sunkiaisiais metalais. Nustatomos bakterijos, helmintai.

Kitas tyrimos etapas yra orientuotas į tinkamų homeopatinių vaistažolinių preparatų parinkimą ir optimalios jų dozės nustatymą. Taip pat yra parenkami tinkami maisto produktai.

Gydymas homeopatiniais ir vaistažoliniais preparatais yra saugus, neturi pašalinio poveikio, tinka alergiškiems pacientams, kūdikiams, moterims nėštumo bei maitinimo krūtimi laikotarpiu.

Folio metodas yra ankstyvas, neskausmingas ir nekenksmingas tyrimas, kurio metu gali būti diagnozuojama ankstyva ligų stadija. Laiku atlikus tyrimus galima pasiekti itin reikšmingų sveikatos pagerinimo rezultatų.

Kontaktai

Adresas: Tvirtovės al. 86-17, LT-50184 Kaunas
Su įmonės Foliomeda UAB vadovaujančiu asmeniu galite susisiekti šiais telefono numeriais:
Stacionarus: +370 377 11388
Mobilus: +370 657 83424

Buveinė:

Foliomeda Kaune – buveinė.

Žymos: Sigita Vaičiūniene, naturali medicina, homeopatija, akupunktūra, Folio metodas, Kaune, Kaunas.

Parašykite komentarą