Europos kardiologų draugija Taline rengia pažangiausių skaitmeninių technologijų viršūnių susitikimą

  • 2019 19 liepos
  • 0
  • 47 Views

Didelė gydytojų draugija svarsto skaitmeninių sveikatos technologijų galimybes ir iššūkius

Talinas, Estija (BUSINESS WIRE). Europos kardiologų draugija (ESC) organizuoja įdomų naują suvažiavimą, kuriame bus kalbama apie sparčią skaitmeninių technologijų raidą ir jų poveikį širdies ir kraujagyslių ligų gydymui. ESC yra didžiausia pasaulyje širdies ir kraujagyslių ligų gydymo specialistų mokslinė draugija, vienijanti daugiau kaip 100 tūkst. 57 nacionalinių kardiologų draugijų narių.

2019 metų spalio 5–6 dienomis Estijos sostinėje Taline įvyks ESC skaitmeninių technologijų viršūnių susitikimas. Sveikinimo kalbą renginyje, kuris vyks Talino kūrybos centre „KultuuriKatel“, sakys garbingasis ponas Juri Ratas, Estijos Respublikos ministras pirmininkas.

Viršūnių susitikimo darbotvarkėje numatytos įvairios TED pobūdžio kalbos, į rengiamąsias Jungtinėse Tautose panašios grupinės diskusijos ir technologijoms skirti seminarai. Parodų salėje bus pristatomos pažangiausios inovacijos.

„Yra technologijų inovacijų kūrėjų – ir nedidelių startuolių, ir jau įsitvirtinusių milžinų, – kurie siekia kito didelio proveržio širdies ir kraujagyslių ligų gydymo srityje. Šis viršūnių susitikimas skirtas jiems, – pareiškė dr. Martinas Cowie, Londono imperatoriškojo koledžo kardiologijos profesorius ir ESC skaitmeninių sveikatos technologijų komiteto pirmininkas. – Tai vieta, kurioje bus galima keistis idėjomis, sulaukti vertingų atsiliepimų iš pirmaujančių kardiologų ir užmegzti būtinus ryšius.“

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos tebėra viena pagrindinių mirties priežasčių. Jau atsiradusios ir atsirandančios naujos technologijos, įskaitant nešiojamus prietaisus, bevielius mobiliuosius prietaisus, dirbtinį intelektą ir didžiuosius duomenis, jau keičia mediciną ir gydytojų bei pacientų santykius.

„Šios technologijos padeda užtikrinti veiksmingesnę ir efektyvesnę sveikatos priežiūrą, – pažymėjo prof. M. Cowie. – Pokyčiai leidžia paprasčiau dalytis informacija ir priimamais klinikiniais sprendimais su pacientais ir kitais sveikatos priežiūros specialistais.“

„Kitą dešimtmetį sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir ligų prevencijos srityje pamatysime precedento neturinčią pažangą, kurią skatins sudėtingesnės technologijos, – pareiškė jis. – Visi mes turime geriau tam pasirengti.“

Apie 2019 metų ESC skaitmeninių technologijų viršūnių susitikimą

Europos kardiologų draugija (ESC) organizuoja savo pirmąjį ESC skaitmeninių technologijų viršūnių susitikimą, kuris vyks Taline (Estija) 2019 metų spalio 5–6 dienomis. Šis renginys suburs kardiologus, skaitmeninių sveikatos priežiūros technologijų pradininkus, politikos formuotojus ir technologijų sektoriaus atstovus. Su moksline programa galima susipažinti čia.

Apie Europos kardiologų draugiją

Europos kardiologų draugija vienija daugiau kaip 150 šalių sveikatos priežiūros specialistus, kurie siekia širdies ir kraujagyslių medicinos pažangos ir stengiasi padėti žmonėms ilgiau ir sveikiau gyventi.

Užsiregistruokite čia

Šaltinis: https://www.businesswire.com/news/home/20190717005594/en/

Ryšiams

ESC spaudos tarnyba
Justine Pinot
Tel.: +33 (0)4 8987 2499
Mob. tel.: +337 (0) 8531 2036
E. paštas: press@escardio.org
Sekite mus „Twitter“ @ESCardioNews

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū
Privacy Policy