Aukščiausios kokybės įvairios salotų sėklos – Kur įsigyti?

  • Autorius: Guostė B.
  • 2018 28 rugsėjo
  • 0
  • 313 Views

Kiekvienas sodininkas žino, kad skanių salotų paslaptis – geros jų sėklos. Juk vienos rūšys gerai auga Lietuvos klimate, o kitos blogai. Todėl kiekviena šeimininkė kuri turi nedidelį daržą gerai žino, kad visuomet reikia rinktis tik aukščiausios kokybės sėklas.

Kiek gali kainuoti salotų sėklos?

Dažniausiai salotų sėklos kainuoja nuo trisdešimties centų iki vieno euro už nedidelę pakuotę.

Kiek reikia nusipirkti sėklų sezonui?

Specializuotose parduotuvėse sėklos parduodamos visus metus, tad neverta sandėliuoti sėklų ir daug jų prisipirkti. Pavyzdžiui, internetinė parduotuvėj Nojus.lt siūlo gana didelį produkcijos asortimentą ir teisingas kainas.

Nojus.lt salotų sėklų asortimento pavyzdys.

Kokias daržoves augina Lietuvos sodininkai?

Privatūs namų ūkiai dažniausiai augina pomidorus ir salotas. Tikriausiai tai vienos populiariausių daržovių ant lietuviško vaišių stalo. Trečia ir ketvirta vietas dalinasi agurkai ir kopūstai. Toliau seka morkos, burokėliai ir likusios daržovės. Verta paminėti, jog tiek privatūs ūkiai, tiek verslo kompanijos augina panašias daržoves.

Kaip susirasti sėklų?

Sėklas dažniausiai perkame prekybos centruose. Prasidėjus pavasariui, praktiškai kiekviename prekybos centre galima rasti stendus kuriuose parduodamos įvairios sėklos. Taip, pirkti sėklas prekybos centruose iš tiesų populiaru, tačiau vis daugiau lietuvių renkasi elektronines parduotuves.

Lietuvoje galima rasti ne vieną tokią parduotuvę. Jose parduodamos įvairios sėklos už konkurencingas kainas. Kiekvienas tikras sodininkas žino, kad visuomet reikia rinktis tik aukštos kokybės produkciją. Kaip jau minėjome straipsnio pradžioje, ne kiekvienoje parduotuvėje rasite didelį sėklų pasirinkimą, tačiau rinkoje yra el.parduotuvės, kurios specializuojasi tik sėklų pardavime.

Kiekvienas klientas gali rasti labiausiai jo poreikius tenkinančius pasiūlymus. Aišku, labai svarbu žinoti, kokios rūšies sėklas galvojate pirkti. Juk pasirinkimas didelis, todėl jeigu daržoves jau auginate ne pirmą sezoną – kiekvienais metais užsirašykite išbandytų sėklų pavadinimus. Taip, užaugus skanioms daržovėms, kitais metais žinosite kokių sėklų ieškoti.

Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū