Apie psichologo paslaugas Lietuvoje | Būkime sveiki

Apie psichologo paslaugas Lietuvoje

  • Autorius: Guostė B.
  • 2019 3 gruodžio
  • 0
  • 159 Views

Pastaruoju metu pastebima, kad vis daugiau mūsų šalies gyventojų nebesibaimina kreiptis į psichologus ir reguliariai lankytis psichologinėse konsultacijose. Tuo tarpu anuomet Lietuvoje pakankamai nedaug žmonių naudodavosi psichologų teikiamomis konsultacijomis, kadangi manėte, jog tai yra kažkas „blogo“ ar „neteisingo“. Trumpiau tariant, nemenka dalis žmonių vadovaudavosi požiūriu, jog jei žmogus lankosi pas psichologą, jam „kažkas negerai su galva“. Toks primityvus požiūris šiandien yra pasikeitęs. Žmonės į psichologus kreipiasi ne tik tuomet, kai susiduria su rimtomis psichologinėmis problemomis, tačiau ir dėl elementaraus bendravimo, kurio reikia kiekvienam žmogui. Tai reiškia, kad psichologo paslaugos gali pagelbėti labai įvairiais atvejais ir tikrai tokių sprendimų nereikėtų vengti – ypač, jei žmogus jaučiasi vienišas, prislėgtas ar sunkiai pats atrandantis atsakymus į klausimus, susijusius su jo psichologine būkle.

Be abejo, šiandien rinkoje taip pat yra ir kur kas daugiau psichologų nei jų buvo anuomet. Todėl vartotojai, kuriuos domina psichologo paslaugos, turi galimybę pasirinkti iš labai plataus psichologų asortimento. Kaip pavyzdį galima pateikti įvairių specializacijų psichologų ir psichoterapeutų paslaugas, kaip pvz. šeimos psichologus, kurių anksčiau nebūdavo ir priėjimą prie psichologinių paslaugų turėjo tik pavieniai asmenys. Individuali psichoterapija tikrai nebėra vienintelė tokio tipo paslauga, nes įvairios grupinės psichoterapijos Lietuvoje siūlomos pilnu tempu.

Tuo tarpu, jei jūs nežinote į kokį šios srities specialistą jums būtų naudinga kreiptis, visuomet galite pasinaudoti internetu ir peržiūrėti jų internetiniuose tinklalapiuose pateikiamą informaciją. Tiesą sakant, tokiu būdu jūs galite kur kas lengviau surasti būtent tai, ko jūs ieškote ir kas geriausiai atitiktų visus jūsų lūkesčius.

Be to, internete galima atrasti ir kitų vartotojų (pvz., buvusių pacientų) pateikiamus atsiliepimus, kurie gali tapti puikia priemone, padedančia suprasti, ko jūs galite tikėtis iš vieno ar kito psichologo. Trumpiau tariant, kiekvienas psichologas yra labai skirtingas, todėl visiškai suprantama, kad jei jūs norite pasirinkti jums tinkamiausią, turėtumėte įvertinti labai daug skirtingų detalių. Ką jau kalbėti apie tai, kad jums reikėtų atsižvelgti ir į psichologo turimą patirtį. Kuo ji bus didesnė, tuo jums bus lengviau sulaukti labai profesionalių psichologinių paslaugų. Įprastai apie psichologų turimą patirtį yra skelbiama jų internetiniuose tinklalapiuose, todėl jums šią informaciją atrasti tikrai neturėtų būti labai sudėtinga.

Video reklama:
Naujienos iš interneto
Naudojame slapukus (angl. cookies), geros naudojimosi patirties svetaine vardan.
Ok, ačiū